Kotě se probudilo a zjistilo, že sourozenci zmizeli: Jeho reakce dojala spoustu lidí a stala se známa pro většinu uživatel Internetu

Známý snímek plačícího kotě není Photoshop, ale reálné foto. Ten se probudil se a si uvědomil, že jeho bratři a sestry nejsou vedle, a poté vydal reakci, která ihned začala šířit Internetem.

Kotě/Zdroj: medialeaks.ru

Obyvatelka čínského města Dalian z provincie Liaoning jménem Ma se 26. února před spaním rozhodla navštívit jedno z dvouměsíčních koťat – děti své perské kočky. Proto dívka zkontrolovala kamery, které byly instalovány vedle kočičího domu, a poté byla svědkem smutné události.

Na obrazovce Ma viděla, jak se kotě probouzí a uvědomuje si, že její bratři a sestry s ní nejsou. Uvědomila si, že je sama, malá kočička se dívá na kameru a zdá se, že začíná plakat – v očích jí vidí slzy.

Kotě/Zdroj: medialeaks.ru

Tento srdcervoucí pohled je podobný slavnému mému plačící kočce, díky čemuž mnoho kdo myslí, že záběry z videa jsou falešné.

Jak vysvětlila Ma, její mazlíček se počátkem roku 2021 stal matkou čtyř koček. Majitelka dala dvě z nich do dobrých rukou a třetí si noví majitelé vzali právě 26. února, kdy hrdinka videa spala. Náhlé zmizení jejího bratra bylo proto po probuzení pro kotě překvapením.

Kotě/Zdroj: medialeaks.ru

“Zlomilo mi to srdce, když jsem viděla, jak se v rohu kroutí. Okamžitě jsem šla do místnosti, abych ji zkontrolovala, a strávila jsem s ní dvě nebo tři hodiny,“ sdílela dívka.

Později Ma zveřejnila video s kotětem. Není známo, jaký bude osud kočky – ať ji majitelka nechá u sebe, nebo jí také najde nový domov.

Koťata/Zdroj: medialeaks.ru

V každém případě jsou někteří uživatelé internetu již připraveni vzít si chundelatou kočku k sobě, jen kdyby už nikdy nebyla tak smutná.

ČTĚTE TAKÉ: NEROZLUČNÍ PŘÁTELÉ: PRO TOULAVÉ KOTĚ BYLO NEJLEPŠÍM DÁRKEM PŘÁTELSTVÍ SE ZRZAVÝM KOCOURKEM, KTERÉ VŠECHNO ZMĚNILO

PSALI JSME: MAJITELKA ZAPOMNĚLA, JAK KOČKY MŇOUKAJÍ, PROTOŽE JEJÍ KOČKA UMÍ „MLUVIT“: VÁŠ MAZLÍČEK URČITĚ TAK NEMŮŽE UDĚLAT

Share