Manžel prosil svou ženu, aby mu pomohla vyhnat aligátora z garáže, ale mu nevěřila: Pak toho ale litovala, pouze záchranáři vrátili dům rodině

Když obyvatelka Floridy Torrey Heathcoatová uslyšela od svého manžela Andy příběh o tom, kdo se přestěhoval do jejich garáže, nevěřila tomu ani minutu. A marně, protože muž nechtěl žertovat.

Aligátor v garáži/ Zdroj: medialeaks.ru

Hitkoatové se právě vrátili z dovolené, Andy okamžitě nezaparkoval rodinné auto do garáže a rozhodl se jít na čerpací stanici. Otec pospíchal, že nechal garážová vrata otevřená. A ukázalo se, že to byla skutečná chyba.

Když byl Andy pryč, do garáže se tiše vplížil dvoumetrový aligátor. Jakmile muž našel hosta, okamžitě o tom informoval svou ženu, společně, jak si myslel, mohli by najít způsob, jak vyhnat dravce.

Aligátor v garáži/ Zdroj: medialeaks.ru

Je pravda, že muž nevzal v úvahu, že mu jeho žena možná nevěřila. Ve skutečnosti jsou takové situace spíše typické pro filmové scénáře, ale ne pro běžný život.

„Když mi můj manžel řekl, že v naší garáži máme aligátora, myslela jsem si, že to byl vtip. Ale jakmile jsem otevřela dveře, okamžitě jsem si všimla zvíře,“ uvedla Torrey.

Aligátor v garáži/ Zdroj: medialeaks.ru

Rodina se stále nenechala zmást a obrátila se na záchrannou službu a předtím pevně zamkla garážová vrata.

Na pomoc nemuseli dlouho čekat, velmi brzy se specialisté ocitli na prahu domu Hitkoatových.

Jak poté záchranáři upřesnili, později dravce vypustili do jezera daleko od lidských domů.

PSALI JSME: KANCLÉŘ MYNÁŘ ODPOVĚDĚL ČESKÉ TELEVIZI: POŽÁDAL MÉDIA O TOM, ABY ZAVEDLA DOBROVOLNÉ KONCESIONÁŘSKÉ POPLATKY

PŘIPOMÍNÁME: „TOHLE JE UPOMÍNKA TOHO, ŽE SE NEMÁŠ VZDÁVAT A BOJOVAT“: ANIČKA SLOVÁČKOVÁ ZVEŘEJNILA DVA SRDCERYVNÝCH SNÍMKY

Share