Klusovi po šesti letech splnili svůj sen: Zpěvák Tomáš Klus s rodinou se nakonec přestěhovali do vysněného hnízda

34letý hudebník a zpěvák Tomáš Klus se svou partnerkou Tamarou nakonec splnili svůj sen. Ve dnešní době na svém Instagramu Tomáš napsal, zmenšení s rodinou nakonec přestěhoval do nového domu, na kterém pracovali celých 6 let.

Tomáš Klus se svou. manželkou/Zdroj: instagram.com

Pro zpěváka a jeho rodinu je to nová životní etapa, protože jejich starý dům měl dva pokoje, ve kterých pár bydlel s třemi dětmi. “Posledních pár dni a zvedáme kotvy doslova o dům dál. Jedna etapa skončí a další začíná,” napsala manželka Kluse na Instagramu.

Tamara Klusová/Zdroj: instagram.com

Podle zpěváka jeho rodina bude moc často na starý dům vzpomínat, protože bydlení ve dvou pokojích bylo pro Klusovou rodinu náročné. Ve dnešní době rodina zpěváka je velmi šťastná, protože se stěhuje do nového, velkého rodinného domu.

Se svou manželkou v podzimu známý zpěvák oslaví 8. výročí svatby, a jejich vztah je jeden z nejstabilnějších v českém showbyznysu. Pár má tři děti, kteří také moc rádi, že se přestěhovali do nového úžasného domečku.

Tamara Klusová se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MARKÉTA KONVIČKOVÁ JE ŠŤASTNÁ, ŽE ŽIJE V DOMĚ, KTERÝ SI SAMA ZAŘÍDILA: JAK VYPADÁ BYDLENÍ SLAVNÉ ZPĚVAČKY UVNITŘ

PŘIPOMINAME: ZPĚVAČKA KERNDLOVÁ ŘEKLA, CO SE STALO JEJÍ MAMINCE: KVŮLI HROZIVÉ DIAGNÓZE SE RODINĚ ZMĚNIL ŽIVOT

Share