Žena uviděla dvouletého chlapce, kterého sledoval obrovský pes a chtěl ho chytit: žena chtěla zachránit dítě před psem, ale on udělal tak, že změnila svůj názor

Cestou z práce domů žena uviděla jdoucího dvouletého chlapce, kterého sledoval obrovský pes. Bylo zřejmé, že pes běžel není jen tak, ale běžel právě za dítětem a chtěl ho chytit.

Pes a dítě/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Žena viděla tohoto psa poprvé, takže z toho měla obavy. Proto vedle silnici zahlédla velkou hůl a připravila se psa tím nastrašit, aby dítě uchránit před nebezpečí. Ale v příštích několika sekundách se stalo něco, co ji jednoduše nechalo bez slova.

Pes a dítě/Ilustrační foto/Zdroj: woman.rambler.ru

Pes se dokázal k dítěti přiběhnout první, popadl ho za popruhy kombinézy a běžel pryč. Žena za nimi spěchala a ocitla se na hřišti. Pes opatrně položil chlapce a lehl si poblíž pískoviště. A dítě běželo hrát se svými přáteli dále. Žena byla trochu zmatená tím, co se děje.

Pes a dítě/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ukázalo se, jak jí vysvětlil její soused, který byl také venku, ze sousedního domu se přestěhovali noví nájemníci. Mají psa speciálně vycvičeného k péči o dítě, aby nevyběhlo na silnici. Ukazuje se, že pes tu byl jako chůva a jasně plnil své povinnosti.

Pes a dítě/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Tolik musíte svému psovi důvěřovat, abyste si byli jisti, že se vašemu dítěti nic nestane, v chvíli, kdy vedle něj je takový věrný a oddaný přítel, i když chundelatý.

ČTĚTE TAKÉ: PES ZAHŘÍVAL MAJITELE V HORÁCH PO DOBU JEDNOHO TÝDNE, DOKUD JEJ NENAŠLI ZÁCHRANÁŘI

PSALI JSME: PES ODMÍTÁ NECHAT NEMOCNÉHO MAJITELE S DÝCHACÍM PŘÍSTROJEM: DOJEMNÝ OKAMŽIK

Share