Zpěvačka Kerndlová řekla, co se stalo její mamince: kvůli hrozivé diagnóze se rodině změnil život

Zpěvačka Tereza Kerndlová prozradila, že zdravotní stav její maminky není dobrý. Na podzim řekla, že se po dlouhých letech matce vrátila rakovina. Žádné jiné informace ale tehdy neposkytla. Nyní se to změnilo a Tereza uvedla, co rodina prožívala. Informuje o tom web super.cz.

Tereza Kerndlová / Zdroj: youtube.com

„Byla to metastáze z prsu,“ prohlásila zpěvačka s tím, že mamince byla diagnostikovaná rakovina očnice. Kerndlová prý ani nevěděla, že něco takového existuje.

Dle její slov maminka má za sebou operaci hlavy a část nádoru jí lékaři odebrali. Nyní je ráda, že se matka cítí lépe. Absolvovala protonovou léčbu a personál se ni skvěle staral.

Následně uvedla, že cesta je ještě dlouhá, ale po děsivé diagnóze se dá říct, že se mamince daří dobře.

V těžkých chvílích rodina semknula a všichni byli spolu. „Tři a půl měsíce jsme s našima žili na statku,“ řekla Kerndlová a dodala, že byla stále s rodiči.

Tereza Kerndlová / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka věří, že to mamince, která má dle slov dcery hodně energie, pomohlo a brzy už bude v pořádku.

PSALI JSME: „SNAŽÍM SE DĚLAT VŠECHNO, CO MI TĚLO DOVOLÍ“: GABRIELA SOUKALOVÁ SE POCHLUBILA TĚHOTENSKÝM BŘÍŠKEM A PROZRADILA, KOLIK KILO UŽ PŘIBRALA

PŘIPOMÍNÁME: „TOHLE JE UPOMÍNKA TOHO, ŽE SE NEMÁŠ VZDÁVAT A BOJOVAT“: ANIČKA SLOVÁČKOVÁ ZVEŘEJNILA DVA SRDCERYVNÝCH SNÍMKY

Share