O svatbě tolik snila, že si ji zaplatila sama

Vedle mě bydlela docela podivná dívka. Během studia na škole se opravdu chtěla vdát. Postupem času se tato touha jen posílila, a kromě manželství chtěla Aneta ještě víc nádhernou svatbu a krásné fotografie.

Ve věku 20 let začala žít s přítelem. Několik let žili v míru a harmonii. Aneta se najednou opravdu chtěla vdát, protože všichni kamarádky se vdávají a zveřejňují krásné fotografie. Zdálo se, že chlap nebyl proti se oženit, ale kategoricky nechtěl mít svatbu.

Květiny/Zdroj: zyttia.org

Martin byl docela spořivý a šetřil peníze. A Aneta bez svatby nemohla. Jednou Martin řekl: „Pokud chceš, pak si všechno zaplat sama.“

Řekl a je to hotové. Myslím, že to Martin nečekal, ale nebylo kam ustoupit, protože řekl. Aneta se napjala a její rodiče, kteří chtěli uspořádat svatbu v nejlepších tradicích, se napjali ještě víc.

Bylo tam všechno: krásné šaty, restaurace, focení. Pouze zde rodina ženicha nic neudělala. Dívka si dokonce za své peníze koupila Martinovi kostým.

Zajímalo by mě, jak se cítil ženich? Koneckonců, svatba je svátek pro dva, takže příspěvek by měl být stejný.

Nebo pokud jeden z páru svátek nechce, je zcela normální, že neinvestuje?

Možná potřebovali dospět k nějaké vzájemné dohodě?

Dalo by se napsat, že pár se poté rozvedl. Ale ne, žijí. K výročí Aneta opět zveřejnila na sociálních sítích krásné fotografie, o kterých tak snila.

PSALI JSME: PÁR POZVAL PŘES 300 LIDÍ, ALE NIKDO NEDORAZIL: PROČ SE SVATBA KONALA V PRÁZDNÉ HALE

PŘIPOMÍNÁME: RADKOVI SVATBA NEVYŠLA: ÚČASTNÍK SVATBY NA PRVNÍ POHLED POPSAL, JAK SE SEZNÁMIL S NOVOU PARTNERKOU

Share