„Pláče celé hodiny“: postarší kocour pláče pokaždé, když z něj sundají svetr

18letá kocour Steve je opravdový zázrak. Pokud mu něco není po chuti, může chodit za majitelkou a ukazovat, že je nejnešťastnější kocour na světě. Například svetr může způsobit drama, pokud si ho sundáte.

Kocour/Zdroj: goodhouse.ru

Když byl Steve ještě malé kotě, jeho budoucí majitelce bylo pouhých 12 let. Kotě mělo být dárkem pro mladší sestru a spolu s matkou šly do chovatelské stanice. Kotě bylo přivezeno domů a umístěno do karantény v samostatné místnosti – v domě už byla jeden kocour a potřeboval čas, aby přijal nově příchozího.

Kocour/Zdroj: goodhouse.ru

Všechno se nedařilo. Kotě neustále plakalo a stěžovalo si za dveřmi a starší sestra se ho snažila uklidnit. Pohladila koťátko a slíbila mu, že bude všechno v pořádku – a on chvíli ztichl, pokud ta dívka byla s ním. Stalo se, že Steve navázal na starší sestru a byla to ona, koho přijal za svou novou majitelku. Zpočátku byla malá dívka velmi uražená, ale pak všechno vyšlo dobře.

Chlupatý kamarád vyrostl s dívkou, ale vždy si pamatoval, jak ho utěšovala v prvních těžkých dnech. Vždycky si běží stěžovat své milované majitelce, pokud se mu něco nelíbí.

Kocour/Zdroj: goodhouse.ru

Například pokud mu sundá svetr. To je skutečná posedlost, ale neobjevila se okamžitě. Všechno to začalo, když se majitelka přestěhovala z Phoenixu do New Jersey. Nejprve poslala nábytek autem a přestěhovala se sama – usadit se na novém místě a připravit vše na přesun svého mazlíčka. Steve žil s její kamarádkou celý měsíc a pak se pro něj majitelka vrátila. Udělala pro kocoura svetr, aby domácí mazlíček během letu v zavazadlovém prostoru nezmrzl.

Kocour/Zdroj: goodhouse.ru

Zpočátku nebyl z toho nadšený, ale když vystoupil z letadla, svetr ocenil. Steve je starý kocour, trpí artritidou a je mu strašně zima. V létě nenosí svetr, ale jakmile teplota klesne, požaduje vrácení oblečení. Toto je jeho třetí oblíbená věc po osobním vytápěném domě a elektrické dece majitelky.

Kocour/Zdroj: goodhouse.ru

„Je docela upovídaný, rád odpovídá, když s ním mluvím.“ – říká majitelka.

Steve trpí strachem z rozchodu: když majitelka odletěla na stáž, kocour odmítal jíst. Pokud se mu ale něco nelíbí, neváhá na majitelku zamňoukat. Když se protáhne, vyvalí se z postele, sní jakoukoli rostlinu, na kterou se dostane, pokusí se vyvalit v bělidle, olizuje deodorant a barvy…

Kocour/Zdroj: goodhouse.ru

PSALI JSME: PROČ KOCOUR ŠŤOUCHÁ HLAVOU SVÉHO PÁNA: CO ZNAMENÁ TATO PODIVNOST

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA NECHALA SVÉHO KOCOURA NA TÝDEN DOMA O SAMOTĚ A LITOVALA TOHO PO PRVNÍM VIDEOHOVORU: TAKOVÉ KOČIČÍ SLZY SE NEDAJÍ ZAPOMENOUT

Share