Dívka nechala svého kocoura na týden doma o samotě a litovala toho po prvním videohovoru: Takové kočičí slzy se nedají zapomenout

Majitelka dvouletého britského kocoura přezdívaného Fu Fu, dívka jménem Minh z čínského města Xuzhou, ukázala, co domácí zvířata zažívají, když jejich majitele jsou dlouho pryč. Milovnice koček se rozhodla strávit čínský Nový Rok s rodiči a odjela za nimi na týden.

Kocour jménem Fu Fu / Zdroj: medialeaks.ru

Fu Fu s ní nejel a zůstal doma. Minh se obávala, že cesta a cizí dům budou pro domácího mazlíčka velkým stresem. Kocourovi však nechala zásobu krmiva a vody a také nainstalovala bezpečnostní kameru, aby se s ním občas „zavolat“.

Minh popisuje Fu Fu jako velmi plaché a láskyplné kotě, které s ní rádo tráví čas. Proto nepřítomnost majitelky vedla kocoura k zoufalství. Když se Minh rozhodla znovu zkontrolovat domácího mazlíčka, slyšel její hlas v dynamice, prostě se rozbrečel.

Reakce domácího mazlíčka se tak dotkla majitelky, že se rozhodla zkrátit dobu svého pobytu u rodičů a vrátila se k němu dříve, než bylo plánováno. Způsob, jakým se s ní Fu setkal, je také velmi dojemný.

Po takovém projevu lásky, Minh už nechce nechat svého mazlíčka na dlouhou dobu o sámotě. Vždyť co je to za svět, ve kterém pláčou malí kocouři?

PSALI JSME: PROČ KOCOUR ŠŤOUCHÁ HLAVOU SVÉHO PÁNA: CO ZNAMENÁ TATO PODIVNOST

PŘIPOMÍNÁME: TROJNOHÝ KOCOUR SE VRÁTIL DO DOMU STARÉHO MAJITELE, KTERÝ UŽ DÁVNO ODEŠEL: TAK NAŠEL NOVÝ DOMOV A NOVÉ MAJITELE

Share