“Láska je nejvíc, co může být”: Marek Lambora promluvil o lásce a o své nové roli v divadle

Hlavní hvězda druhého nejpopulárnějšího seriálu v ČR Slunečná Marek Lambora se považuje za jednoho z nejkrásnějších herců v Česku. V seriálu hraje romantického Janka, a už dnes portálu CNN promluvil o své nové romantické roli.

Marek Lambora/Zdroj: instagram.com

Marek hraje v divadle, ve kterém ztvárnil role Romeo z tragédii Romeo a Julie. Tato role je pro Marka jako stvořená. Role Julii ztvárnila jeho herecká kolegyně Sabina Rojková.

Marek Lambora/Zdroj: instagram.com

Zmíněnému portálu Marek prozradil, že s roli Romea je už dlouhodobě známý. Podle jehož slov, hrál v tomto představení celých 6 let. Jen kvůli koronavirové pandemii měl dlouhou pauzu, a teď se znovu vrací ke své oblíbené roli.

Marek také řekl, že role Romea mu moc sluší, protože i sám by pro lásku zemřel. “Láska je nejvíc, co může být. Rád dělám různé blbiny z lásky,” prozradil Marek.

Marek Lambora se svou přítelkyni/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “LIDÉ JSOU TEĎ HODNĚ ZVYKLÍ KUPOVAT LEVNOU MÓDU“: HEREČKA A NÁVRHÁŘKA TEREZA RAMBA SE VYJÁDŘILA K CENĚ ŠATŮ, KTERÉ PRODÁVÁ

PŘIPOMINAME: „TÍM ODSTARTOVALY ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY“: HEREC JIŘÍ KRAMPOL OTEVŘENĚ PROZRADIL, ŽE ZDRAVOTNÍ STAV JEHO MANŽELKY HANKY SE ZAČAL ZHORŠOVAT, KDYŽ PŘIŠLI O DÍTĚ

Share