“Lidé jsou teď hodně zvyklí kupovat levnou módu“: Herečka a návrhářka Tereza Ramba se vyjádřila k ceně šatů, které prodává

Tereza Ramba patří k našim nejobsazovanějším herečkám, zejména ve filmu a v televizi. Herečka zúčastnila nejen filmy, ale i televizní seriály, divadelní představení, ale i se několikrát natočila v klipech.

Herectví není jediná věc, které se věnuje dvaatřicetiletá herečka. Ramba navíc se věnuje i navrhování módního oblečení, a to pod názvem Láska je.

Navrhuje trička, různé mikiny. Během léta ale se v nadílce objevily šaty z přírodního letního materiálu. Lněné šaty ale nemají nízkou cenu, stojí necelých šest tisíc korun.

“Přijde vám normální prodávat obyčejné šaty za 6 000 korun? Kolik takových obyčejných šatů za 6 000 doma máte vy?“ reagovala na nový produkt pod instagramovým příspěvkem jedná ze sledujících.

Herečka ale se vyjádřila k ceně. Hlavní podmínkou, proč cena taková je, je drahý proces vyrobení šatu, navíc v domácí dílně v ČR. “Chápu, že jsou lidé teď hodně zvyklí kupovat levnou módu. Ale věřte mi, že levná móda je peklo,“ napsala Ramba.

Jsou ale lidí, kteří jednání herečky podporují. “Přesně takhle to je. Lidé si málokdy uvědomují cenu lidské práce a celého výrobního procesu a jsem moc ráda, že tuto problematiku umíte tak pěkně vysvětlit a podporujete českou tvorbu. Děkuji Terko za Vaši činnost, šaty jsou nádherné ve všech směrech a svou cenovku mají zaslouženě,“ napsala další žena, která se také zabývá šitím oblečení.

ČTĚTE TAKÉ: KDO JE NA TÉ FOTCE: ZNÁMÁ MODERÁTORKA, HEREČKA A MODELKA PROMLUVILA I O SVÉ DĚTSKÉ LÁSCE

PSALI JSME: “COŽ PRO MĚ BYLO PŘEKVAPENÍ“: HEREČKA JITKA SCHNEIDEROVÁ PRO SEBE OBJEVILA NOVÝ SPORT A POCHLUBILA SE KRÁSNOU POSTAVOU

Share