„Tím odstartovaly zdravotní problémy“: herec Jiří Krampol otevřeně prozradil, že zdravotní stav jeho manželky Hanky se začal zhoršovat, když přišli o dítě

11. července, tedy tuto neděli, oslaví herec Jiří Krampol 83. narozeniny. Po smrti jeho manželky Hanky uplynulo už dost času, přesto se s tím stále nesmířil. Podle něj bolest po ztrátě zůstává stejná nebo i zesiluje. Píše o tom CNN Prima News.

Hanka Krampolová zemřela 3. srpna, tedy za měsíc už to bude rok. Neplánuje se však seznamovat s někým novým, Hanka mu zůstává v srdci.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Jiří Krampol doufal, že od té doby bolest odezní, nebo alespoň nebude tak silná, to se však nestalo, bolest jen zesiluje. Pořád si nedokáže představit, že by ji už nikdy neviděl.

Když se podle něj po léčení vrátila domů, vypadala mnohem lépe a myslel si, že vše bude v pořádku. To se však nestalo a jeho manželka náhlé zemřela, stýská se mu po ní.

Hanka Krampolová a Jiří Krampol / Zdroj: Herminapress.cz

„Všechno začalo tím, když jsme přišli o dítě. Moc jsme si ho přáli a dlouho se o něj pokoušeli,“ řekl Jiří Krampol. Tato situace však podle jeho slov skončila strašně.

Hanka byla v sedmém měsíci těhotenství a lékaři tehdy chtěli znát zdravotní stav miminka z plodové vody. Několik hodin poté však zkolabovala a lékaři byli nuceni vyvolat porod.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

„Tím odstartovaly její zdravotní problémy,“ dodal Jiří Krampol. Vzpomíná, že dlouho se nemohla vzpamatovat z toho, co se stalo.

Teď se herec snaží co nejvíce pracovat, aby myslel na něco jiného. Tak například začal spolupracovat s moderátorkou a komičkou Zuzanou Bubílkovou.

Zuzana Bubílková / Zdroj: youtube.com

Byli spolu nedávno na dovolené na Džerbě. Jiří Krampol ale tvrdí, že jsou jen dobří přátelé, kteří se znají už dlouho a popírá informace, že by mohli být milenci.

Podle něj na dovolené také pracovali, například napsali několik pořadů, plavali a chodili trénovat. Je rád, že spolupracují.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Žádný nový vztah zatím neplánuje. Dodal ale, že má několik kamarádek, se kterými se sice občas vídá, ale jen spolu mluví. Připouští možnost, že by se v budoucnu mohlo něco změnit, ale zatím zůstává sám.

PSALI JSME: UDĚLAL TO, CO LIDÉ NEMOHLI: PES DOKÁZAL NAJÍT ŠESTILETOU HOLČIČKU

PŘIPOMÍNÁME: SVŮDNÁ SHARON STONEOVÁ RANDÍ S 38LETÝM RAPPEREM: BYLI ZACHYCENI NA PARTY

Share