Udělal to, co lidé nemohli: Pes dokázal najít šestiletou holčičku

Šestiletá dívka byla hledána déle než měsíc a byla nalezena v den, kdy se k vyšetřování připojil policejní pes Fred.

Pes, který se stál skutečným hrdinou/ Zdroj: goodhouse.ru

Na konci května 6letá Kinzley Reederová zmizela . Byla unesena a její otec ji násilím držel v neznámém místě. Dítě hledali déle než měsíc. Podle The Daily Mail byli do vyšetřování zapojeni dobrovolníci a speciální jednotky nejen z jejího rodného Tennessee, ale také z jiných států.

Stopy nakonec vedly policii do malé osady zvané P Ridge v Benton County v Arkansasu. Do hledání se zapil pes jménem Fred z oddělení šerifa okresu Rutherford.

Pes byl najat loni na jaře a při svém prvním úkolu Fred dokázal vypátrat zmizelého 13letého chlapce. Podle psovoda oddělení K9 Richarda Tidwella pes má velmi citlivý nos. Ví přesně, co se od něj očekává, a je vždy připraven pomoci.

Pes dostal oblečení Nicholase Readera, aby čichal. Když se Fred vydal po stezce, prošel dlouhou cestu z mužova domu do jeho současného umístění.

Pes, který se stál skutečným hrdinou/ Zdroj: Facebook

Pach vedl do opuštěné budovy, ve které se Nicholas ukrýval se svou dcerou. Únosce se připravil na schůzku: zabarikádoval vchody a dal na okna plechy, takže bezpečnostní síly musely zaútočit na budovu.

Když šli dovnitř, vyšetřovatelé byli ohromeni tím, co viděli. V místnostech nebyla žádná ventilace vzduchu. Dívka neměla jídlo ani vodu. Ve vzduchu byl nesnesitelný zápach amoniaku.

Když Fred viděl malou Kinzley, přiběhl k ní a začal jí olizovat obličej. Vyčerpaná dívka se usmála a objala svého zachránce. Kinzleyho otec byl vzat do vazby a jeho dcera byla předána na speciální oddělení v Tennessee.

Za odvedenou práci dostal Fred od kolegů slova vděčnosti a na oběd velký kus kuřete.

yla Kinzley nalezena dříve, než došlo k tragédii.

PSALI JSME: DÍVKA SI NA PAMÁTKU SVÉHO PSA NECHALA UDĚLAT TETOVÁNÍ: PŘIZNÁVÁ, ŽE SI KVŮLI TOMU NEMŮŽE NYNÍ NAJÍT TRVALÉHO PARTNERA

PŘIPOMÍNÁME: SESTRA SIMONY KRAINOVÉ PÓZUJE V PLAVKÁCH: MÁ IDEÁLNÍ POSTAVU I V 53 LETECH

Share