Muž uklízel dům a našel loterijní lístek: teď je z něj milionář

Američan uklízel dům a našel milion dolarů. Je dobré, že si neobjednal úklidovou službu.

Powerball a nečekaná výhra/ Zdroj: medialeaks.ru

Šťastný muž ze Spojených států uklízel dům a našel v zásuvce loterijní lístek, který tam nechal před dvěma měsíci. Muž se rozhodl zkontrolovat čísla a ukázalo se, že jeho láska k pořádku mu vydělala milion dolarů.

54letý obyvatel Jacksonville na Floridě Kenneth Morgan pocítil emoce, které pociťuje každý, kdo nečekaně najde poklad. Pouze v případě Morgana byly jeho pocity milionkrát akutnější, píše UPI.

Powerball a nečekaná výhra/ Zdroj: medialeaks.ru

Muž si v polovině dubna koupil loterijní lístek PowerBall v jednom z elitních obchodů s alkoholem. Vyplnil lístek, ale nečekal na losování. Kenneth ho náhodou nechal v zásuvce a zapomněl na to, dokud se nerozhodl udělat velký úklid domu.

Ilustrační foto. Powerball / Zdroj: YouTube

„V červenci jsem uklízel byt a našel jsem lístek na PowerBall. Rozhodl jsem se zkontrolovat čísla a ukázalo se, že to byla výhra jednoho milionu dolarů. Stále tomu nemohu uvěřit!“ řekl Morgen zaměstnancům loterie.

Ilustrační foto. Powerball / Zdroj: YouTube

Co je podstatou hry: na tiketu je sedm kruhů, z nichž jeden je červený a všechny ostatní jsou bílé. V šesti bílých kruzích musíte zadat libovolná čísla od jednoho do 69 a ve zbývajících červených – do 26.

Pokud se všechna čísla v bílých polích shodují s těmi, která jsou volána během losování, pak vyhrajete milion dolarů cca 21 milion korun), což se stalo Kennethovi.

Ilustrační foto. Powerball / Zdroj: YouTube

Číslo uvnitř červeného kruhu může zvýšit vaši výhru. Generuje se automaticky, hráč si však za tento bonus musí při nákupu lístku připlatit. Morgen to však neudělal.

PSALI JSME: “NEVIDÍM V TOM PROBLÉM“: SÁMER ISSA PROZRADIL, ZDA JE PŘIPRAVEN KE STAVBĚ S MLADŠÍ POLOVIČKOU

PŘIPOMÍNÁME: ÚČINNOST VAKCÍN KLESÁ PO ŠESTI MĚSÍCÍCH: SPOLEČNOSTI PFIZER A BIONTECH CHTĚJÍ PODÁVAT TŘETÍ DÁVKU VAKCÍNY

Share