Nevěsta žádala hosty, aby na svatbě umyli nádobí: Proč o to žádala

Američtí novomanželé uspořádali svatbu tak špatně, že hosté museli všechno předělávat. Někteří měli hlad a poté museli navíc umýt nádobí. Kuriózní příběh vyprávěl Američanka na zábavním portálu Reddit. Nedávno se zúčastnila svatby, kde se všechno pokazilo. Ačkoli to zpočátku bylo normální!

Uklizení/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Novomanželé se rozhodli uspořádat svatbu sami, ale ušetřit. Téměř všechny peníze byly vynaloženy na pronájem místa a šatů pro nevěstu, ale museli ještě trochu ušetřit na jídle: poto na oslavě nebylo dost jídla pro všechny hosty a na místě nebyl žádný personál (číšníci, kuchaři).

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Zeptala jsem u matku nevěsty, zda nechtějí požádat catering, aby dovezli ještě trochu jídla. Ona mi překvapeně odpověděla, že už nebude žádné jídlo,“ uvedla uživatelka Redditu.

Svatba/Zdroj: life.24tv.ua

Žena se s tím již vyrovnala, protože se objevily nové problémy. Hosté byli vyzváni, aby šli do kuchyně a pomohli umýt všechno nádobí. „Není zde klimatizace, takže teplota v kuchyni je asi milion stupňů. Ukázali se nám spoustu talířů a šálků a požádali nás, aby je umyli.

Svatba/Zdroj: life.24tv.ua

Vypadá to, že si pronajali nádobí. Takže pokud to do konce večera nevrátí, mohou přijít o zálohu,“ předpokládá autorka. Po umytí nádobí žena vynechala první svatební tanec a obřad řezání dortu. Ale i to není velký problém: to také nestačilo pro všechny hosty…

ČTĚTE TAKÉ: NEVĚSTA BĚHEM SVATBY ODEŠLA NA DRUHÝ SVĚT, ALE SVATBA SE KONALA I TAK

PSALI JSME: ŽENICH SI NA SVATBU ZAPOMNĚL NASADIT ČOČKY A ZŮSTAL SVOBODNÝ: LÁSKA BY NEMĚLA BÝT SLEPÁ, DOSLOVA SE ROZHODLA NEVĚSTA

Share