Když toulavý pes viděl ležet muže na zemi, vrhl se mu na pomoc

Před několika týdny uspořádal tým umělců z Turecka představení na ulici. Podle zápletky hry je herec Numan Ertuтугrul Uzunsoy po pádu z koně vážně zraněn a jeho kolegové ho položili na zem. Všechno šlo podle plánu: Numan hlasitě dýchal a svíjel se bolestí, když se k němu najednou vrhl toulavý pes.

Muž/Zdroj: goodhouse.ru

Pes se rozhodl, že muž skutečně má potíže, a vrhl se mu na pomoc.

Psa už nebylo možné ignorovat. Soucitné malé zvíře vrtělo ocasem a vrhlo se na ležící hercovu hruď, sympatizující s jeho zármutkem. Podle Numana, který cítil teplo, se nejprve rozhodl, že je to jeho kolega. Jaké překvapení měl herec, když otevřel oči a uviděl neznámého psa.

Podařilo se zachytit tento dojemný okamžik na video:

Hra musela být přerušena. Ani herci, ani diváci nedokázali zadržet své emoce při pohledu na to, co se děje. „Byl jsem tak šťastný, když jsem cítil „polibky“ psa. Velmi se mě to dotklo. Choval se jako anděl, který sestoupil z nebe, aby mi pomohl. Byl to pro mě velmi emotivní okamžik,“ – vzpomíná Numan.

Bohužel pes po tomto běžel pryč. Muž doufal, že odplatí psovi jeho laskavost tím, že mu najde nový domov. Poté, co se zeptal kolemjdoucích, zjistil, že pes často přichází na místo výkonu hry, takže Numan neztrácí naději ho znovu vidět.

Sledujete vystoupení pouličních herců nebo hudebníků?

PSALI JSME: PEJSKOVI, KTERÝ ŽIJE V DOMĚ SE DVĚMA KOCOURY, SE STALO NĚCO NEOČEKÁVANÉ: PES SE SÁM ZAČAL MĚNIT V KOČKU

PŘIPOMÍNÁME: TOULAVÝ PES SE LIDEM VYHÝBAL, ALE NAŠLI SE LIDE, KTERÉ MU UKÁZALI CO JE TO SKUTEČNĚ DOBRO

Share