Pejskovi, který žije v domě se dvěma kocoury, se stalo něco neočekávané: Pes se sám začal měnit v kočku

Díky tomu se pitbul stal hvězdou sociálních sítí.

Pes jako kočka / Zdroj: instagram.com

Sestry Bety a Samantha Castillerové si již dlouho přáli mít psa. Všechno ale odkládali proto, že v jejich domě již žily dvě kočky. Když si dívky nakonec pořídili nového mazlíčka chtěly, aby nový mazlíček komunikoval se všemi členy rodiny, včetně těch čtyřnohých.

Dvouletý pitbull Mako byl docela flegmatický a plachý, navzdory všem stereotypům o plemeni. Dívky se ale stále obávaly, jak Pekan a Gizmo (jejich kočky), budou nového obyvatele vnímat.

Pes jako kočka / Zdroj: instagram.com

Všechno se stalo pro všechny členy domácnosti co nejpohodlněji. Pes se rychle spojil s domácí atmosférou, a dokonce si začal osvojovat nové zvyky. Mako přestal štěkat, začal spát na gauči a zvedal tlapky, stejně jako jeho starší přátelé. A Mako začal třít o nohy Bety a Samanthy a kopírovat chování koček.

Pes jako kočka / Zdroj: instagram.com

Vrcholem přeměny psa z útulku byla jeho láska k lezení po různých površích. Nyní je normální, že všichni čtyřnohí přátelé Bety a Samanthy sedí u stolu. Může se zdát, že gravitace přestala Makovi fungovat: pes snadno vyskočí i na skříňky.

Pes jako kočka / Zdroj: instagram.com

To je důvod, proč byl instagramový profil pejska tak oblíbený – rodina Castillerů jej neustále aktualizuje zábavnými momenty ze života svých výstředních miláčků. Účet již sleduje přibližně 37 tisíc lidí. Neméně rychlý je profil tohoto psa na TikToku.

Pes jako kočka / Zdroj: instagram.com

 

PSALI JSME: ŽENA BĚHEM 5 LET VĚŘILA, ŽE JEJÍ KOCOUR NAVŽDY ZMIZEL: KDYŽ SE DOZVĚDĚLA PRAVDU, KDE CELOU TU DOBU BYL, STYDĚLA SE

PŘIPOMÍNÁME: TOHOTO PEJSKA POZNÁTE Z TISÍCE A NENÍ DIVU: TAKOVÉ DLOUHÉ ŘASY MÁ DALEKO NE KAŽDÝ

Share