Jiří Kajínek prozradil, jak tráví čas na svobodě a promluvil o přípravě žádosti o obnovení řízení

Bývalý vězeň Jiří Kajínek promluvil o možnosti obnovení řízení. Prozradil, jestli v životě měl z něčeho strach a kdy si myslel, že je konec. Informuje o tom web extra.cz.

Před čtyřmi roky prezident Miloš Zeman udělil Kajínkovi milost. Ten nyní tvrdí, že hledá důvody pro obnovení řízení, ale říká, že je to složitá záležitost.

Jiří Kajínek / Zdroj: youtube.com

Kajínek dodává, že dostal mnoho reakcí, když nabídl 1 milion korun tomu, kdo poskytne klíčový důkaz. Bývalý vězeň říká, že některé reakce byly velmi zajímavé, ale k soudu půjde tehdy, kdy bude přesvědčen, že soud v obnovení řízení vyhoví.

Soud již třikrát odmítl žádosti Kajínka, když byl ještě ve věznici. Muž ale tvrdí, že už tehdy měl všechny důkazy. Kajínek si navíc vzpomíná na jednání senátu, které vidělo v televizi mnoho lidí. Je přesvědčen, že se předseda senátu tehdy jednal nezákonně.

Jiří Kajínek / Zdroj: youtube.com

„Bohužel ani nezákonný postup senátu neznamená, že senát jedná nezákonně,“ povzdechl Kajínek s tím, že se jeho propuštění tehdy nekonalo, protože důkaz nebyl prý získán zákonně a o nahrávku jednání se muselo požádat soudce Boučka.

Kajínek prozradil, že hodně komunikoval s lidmi z věznice. A nyní to více probíhá v sociálních sítích. O ochrance po propuštění prý nikdy neuvažoval.

Jiří Kajínek / Zdroj: youtube.com

Strach údajně v životě měl a říká, že se pouze blázen nebojí. „A pravda také je, že já se nebojím příliš často.,“ zdůraznil.

Jiří Kajínek / Zdroj: youtube.com

Nyní Kajínek dle svých slov užívá svobody. Méně ale cestuje kvůli koronavirové epidemii. Nyní je proto více času doma, i když by rád vyrazil k moři.

Kromě toho bývalý vězeň prý má rád přírodu a rach chodí rybařit či na lov. Mimo jiné hraje poker a založil si YouTube kanál.

PSALI JSME: JAK VYPADÁ DCERA LEGENDÁRNÍHO FOTBALISTY PAVLA NEDVĚDA: JE TO VELMI KRÁSNÁ BLONDÝNKA

PŘIPOMÍNÁME: V SEMILSKÉ ŠKOLE ŘEDITEL CHCE STANOVIT VLASTNÍ PRAVIDLA PRO NÁVRAT DĚTÍ DO ŠKOL: ŽÁCI SE NEMUSÍ TESTOVAT A ROUŠKY BUDOU POVINNÉ JENOM VE VYBRANÝCH MÍSTECH

Share