Karel Gott ve své nové knize prozradil, jak poznal svou osudovou ženu Ivanu

Legendární zpěvák Karel Gott měl za svůj dlouhý život spoustu krásných žen, ale jen Ivana Macháčková se stala jeho osudovou ženou. S níž prožil více než 11 let, a ve své nové knize prozradil, jak jí poznal.

Karel Gott se svou manželkou Ivanou/Zdroj: youtube.com

Karel podle portálu Blesk se setkal s Ivanou v době, když měl po boku dvě jiné ženy. Měl vztah s Marikou Sörösovou a také se vídal s Taťánou Smutnou. Zpěvák se setkal s Ivanou v Národním muzeu v roce 1999, a už v té době pochopil, že Ivanu by moc chtěl poznat blíž.

Ivanu pozval na své vystoupení na Žofíně, ale přišla tam i jeho partnerka Marika. Podle slov zpěváka, když Marika někam odešla, rychle požádal Ivanu o telefonní číslo.

Karel Gott/Zdroj: youtube.com

Karel řekl, že telefonní číslo, které Ivana napsala na ubrousku ale neexistovalo. Za měsíc Gott se znovu setkal s Ivanou, a tehdy se ji zeptal, proč mu dala neexistující telefonní číslo.

Na to Ivana odpověděla, že nechtěla dávat své číslo Karlovi, protože přišel na koncert s jinou ženou. Po krátkém hovoru Karel s Ivanou měl společnou večeři, ale nic z toho nevyšlo, protože oba tehdy byli zadaní.

Karel Gott se svou manželkou Ivanou/Zdroj: youtube.com

Gott po rozloučení s Marikou se dlouho snažil zaujat Ivanu, ale potom se smířil, že budou jen kamarády. Jednoho dne ale Ivana přiběhla do domu Karla v teplákách.

Gott jí nabídl kávu, a v kuchyni Ivana prozradila, že je do známého zpěváka zamilovaná. Od té doby Ivana se stala osudovou ženou Karla Gotta, která byla s ním až do poslední chvíle.

Karel Gott se svou manželkou a dcerami/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: AUTOBIOGRAFIE KARLA GOTTA ODHALILA TAJEMSTVÍ JEHO SOUKROMÍ: SLAVÍK V NOVÉ KNIZE PROMLUVIL O SVÝCH DCERÁCH

PŘIPOMINAME: AUTOBIOGRAFIE KARLA GOTTA ODTAJNILA, JAK SLAVÍKOVI ŠLO O ŽIVOT, KDYŽ MU BYLO JEN PĚT LET

Share