Autobiografie Karla Gotta odtajnila, jak Slavíkovi šlo o život, když mu bylo jen pět let

Už 14. července svět uvidí autobiografii legendárního zpěváka Karla Gotta, ale už dnes se objevilo obrovské množství informaci o jejím obsahu. Portál Blesk také sdílel informaci o tom, jak Slavíkovi šlo o život, když mu bylo jen pět let.

Karel Gott/Zdroj: youtube.com

Zpěvák ve své autobiografii uvedl, že se to stalo během druhé světové války. Karel se narodil v Plzni, a přesně tam bydlel ve svém mladí. Moc často ale do Plzně létaly spojenecká letadla, která házela bomby.

Karlovi šlo o život 17. dubna v roce 1945, když mu bylo pět let. Slavíková maminka uslyšela sirény, a schovávala se se svým synem do sklepa. Karlovi táta pracoval, kvůli čemuž žádným způsobem pomoct své rodině nemohl.

Karel Gott/Zdroj: youtube.com

Karel Gott ve své knize uvedl, že vedle domu vybuchlo několik bomb, ale potom jedna bomba spadla i na jejich dům. Několik hodin Slavík byl ve sklepě se svou maminkou, a s níž čekal na záchranu, protože kvůli výbuchu bomby vylézt ze sklepů nemohli.

“Byla to první opravdová hrůza, kterou jsem v životě zažil,” popsal známý zpěvák. Dům jeho maminky a tatínka byl ale úplně zničený. Kvůli válce ale odstěhoval se svými rodiči k babičce.

Karel Gott se svým tatínkem/Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: DALŠÍ PŘEKVAPENÍ V AUTOBIOGRAFII KARLA GOTTA : MISTR V KNIZE ODHALIL, PROČ SE JEHO VZTAHY S LADISLAVEM ŠTAIDLEM NAJEDNOU ZHORŠILY

PŘIPOMINAME: AUTOBIOGRAFIE KARLA GOTTA ODHALILA TAJEMSTVÍ JEHO SOUKROMÍ: SLAVÍK V NOVÉ KNIZE PROMLUVIL O SVÝCH DCERÁCH

Share