Další překvapení v autobiografii Karla Gotta : Mistr v knize odhalil, proč se jeho vztahy s Ladislavem Štaidlem najednou zhoršily

Autobiografie Karla Gotta, která by měla být prezentována 14. července v den 82. narozenin Mistra, přináší mnoho překvapivých faktů z života zpěváka. Co mu provedl Ladislav Štaidl?

Oba dva spolu toho prožili hodně. Dlouhodobě přátelili a byli dobrými kamarády. Gott a Štaidl neměli mezi sebou žádná tajemství a jeden o druhem všechno věděl. Týkalo se to i těch intimních záležitostí. Píše o tom CNN Prima NEWS.

Ladislav Štaidl a Karel Gott/Zdroj: youtube.com

Jejich vztah vypadal jako bratrský. Povídali si o politice, sportu, hudbě či ženách.

Štaidl přes dvacet let doprovázel Karla Gotta se svým orchestrem. Jejich úspěch byl obrovský i v zahraničí. V roce 1988 jejich cesty se ale rozešly a spolupráci ukončil právě Štaidl. Slavík mu ale dlouho nemohl odpustit, jak to provedl.

Ladislav Štaidl/Zdroj: youtube.com

Ladislav mu totiž před poslední zkouškou řekl, aby si příští den koupil časopis Květy. V něm Karel Gott přečetl, že Štaidl konči v orchestru a tím pádem končí i jejích spolupráce.

Jako důvod uvedl, že ho koncertování už nebaví, což Mistra silně dotklo. Gottovi vadilo, že mu to neřekl do oči a musel se vše dozvědět z časopisu.

Karel Gott / Zdroj: youtube.com

Usmíření trvalo dlouho, ale nakonec tento krok Štaidlovi odpustil.

Už před odchodem ale jejich vztahy ochladly, když se Ladislav zamiloval do zpěvačky Ivety Bartošové. Pracoval pro ni jako manažer a psal písničky. Mnoho času tak pro Gotta již nezbývalo.

František Janeček a Ladislav Štaidl / Zdroj: blesk.cz

Na vše špatné se ovšem zapomenulo a důkazem je oslava 80. narozenin Mistra. Štaidl tam nechyběl a Gottovi k jubileu pogratuloval.

PSALI JSME: „TÍM ODSTARTOVALY ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY“: HEREC JIŘÍ KRAMPOL OTEVŘENĚ PROZRADIL, ŽE ZDRAVOTNÍ STAV JEHO MANŽELKY HANKY SE ZAČAL ZHORŠOVAT, KDYŽ PŘIŠLI O DÍTĚ

PŘIPOMÍNÁME: DARA ROLINS ČELÍ KRITICE: MŮŽE ZA TO VELIKOST VÝSTŘIHU

Share