Autobiografie Karla Gotta odhalila tajemství jeho soukromí: Slavík v nové knize promluvil o svých dcerách

Legendární zpěvák Karel Gott téměř svůj celý život se zabýval jen svou hudební kariéru, a o dítěti a o založení rodiny začal uvažovat jen během posledních 10 let svého života.

Karel Gott /Zdroj: youtube.com

Autobiografie Karla Gotta odhalila tajemství jeho soukromí. Slavík po setkání s Ivanou začal přemýšlet i o miminku. Karel měl i dvě starší dcery, příchod na svět kterých nebyl plánovaný.

S Ivanou už na začátku vztahu moc chtěl miminko, ale to se Karlovi a Ivaně dlouho nedařilo. “Baby na sebe nechávalo nějak dlouho čekat,” napsal ve své autobiografie Slavík.

Karel Gott se svou dcerou a manželkou/Zdroj: youtube.com

Dítě Karel s Ivanou udělali během dovolené v Malajsii. Pro Gottovou rodinu byla to úžasná zpráva. Karel ve své knize napsal, že podporoval svou manželku během porodu.

Početí druhé Gottové dcery proběhlo ale moc rychle. Stalo se to v New Yorku, kde pár trávil svou dovolenou. Porod nejmladší Gottové dcery byl ale komplikovanější.

Karel Gott se svou dcerou a manželkou/Zdroj: youtube.com

Podle slov Karla Gotta, Nella Sofie se narodila 16 dní před termínem, a navíc přišla na svět pomoci císařského řezu. Po tomto zákroku Ivana skončila na JIP, a dokonce i její manžel nemohl ji podpořit, protože byl na pracovní schůzce ve Švýcarsku.

O třetím dítěti ale Ivana s Karlem ani neuvažovali. Byli oba moc šťastní, když mohli vychovávat dvě krásné dcerky, a třetí dítě už vůbec nechtěli.

Dcera Karla Gotta/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: IVANA GOTTOVÁ MÁ PŘEKVAPENÍ PRO MISTROVY FANOUŠKY: PROZRADILA, ŽE JÍ S TÍM POMÁHAL LIBOR BOUČEK

PŘIPOMINAME: DALŠÍ PŘEKVAPENÍ V AUTOBIOGRAFII KARLA GOTTA : MISTR V KNIZE ODHALIL, PROČ SE JEHO VZTAHY S LADISLAVEM ŠTAIDLEM NAJEDNOU ZHORŠILY

Share