„Moje rodina nefungovala“: Muž jsi našel milenku, ale najednou úplně všechno nešlo podle plánu

Rozhodl jsem se podvést svou ženu. Naše manželství právě procházelo špatným obdobím. V práci byla nová kolegyně, mladá, veselá, nezatížená životem a rodinou. Začal jsem se jí dvořit, dal jsem jí květiny, vzal jsem ji do kavárny. Řekl jsem manželce, že jsem dlouho v práci, že čistím kamarádův počítač od virů, že jsem uvízl v dopravní zácpě a další výmluvy.

Nová kolegyně / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

A nakonec mi mladá kolegyně slíbila intimnosti. Rande bylo naplánováno na sobotu u ní doma; předtím mi nevolala. Vrátil jsem se domů jako šťastný vítěz. Hormony se ve mně bouřily, motýli mi v žaludku hlasitě šustili křídly a mozek jsem měla úplně zatemněný.

Nová kolegyně / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Manželka se se mnou setkala doma, děti už spaly. Před ženami se nedá nic skrýt – čtou z tváří jako profesionálky. Proto si moje Marie okamžitě všimla, že jsem spokojený, jako když kočka olízne zakysanou smetanu. Komentovat však nechtěla nic, pouze ohřívala večeři. Pak řekla, že je vyčerpaná, takže nádobí umyje později, a odešla do svého pokoje.

Nová kolegyně / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Po večeři a sprše jsem vešel do ložnice a vidím následující scénku: Marie spí na posteli, není svlečená, nemá ani rozpuštěné vlasy. Zřejmě je tak unavená, že prostě neměla sílu to udělat. A vedle ní na stole leželo naše staré fotoalbum. Stejně jsem nemohl usnout kvůli očekávání našeho zítřejšího rande, a tak jsem si začal album prohlížet.

Listuji fotkami a tam… moje žena, když jsme se poprvé setkali. Krásná, svěží a můj šťastný obličej vedle ní, štěstí se z fotek přímo řine. A pak jsem si vzpomněl, jak jsem do ní byl zamilovaný, jak jsem se jí dvořil, hledal ji, nemohl v noci spát! Vzedmula se v něm bouře pocitů, dokonce i v očích mu mravenčilo.

Nová kolegyně / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Dlouho jsem se v noci zmítal, přemýšlel o své ženě, o své nové známosti, o rodině, dětech, našich problémech, o životě. Přemýšlel jsem o mnoha věcech. Tak jsem chtěl být zase se svou ženou. A konečně mi to došlo! Koneckonců mi nic nebrání začít se dvořit mé ženě jako dřív. Vezmu ji do kavárny, místo holky z práce. Budu jí hýčkat překvapeními, říkat komplimenty.

Přestože bylo pět hodin ráno, zavolal jsem matce a domluvil se s ní, že si děti vezme na víkend k sobě. Pak jsem běžel do samoobsluhy a koupil nádhernou kytici. Než se Marie probudila, a ona vstává brzy, stihl jsem jí připravit snídani a donést ji do postele.

Nová kolegyně / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Manželka byla překvapena, ale byl šíleně šťastná. A já jsem obdivoval její rozcuchané vlasy a ospalou, domorodou tvář. No s kyticí téměř tančila po místnosti – v takovém potěšení byla!

Dívce z práce, jsem poslal správu, i když to bylo obtížné – několikrát se mi pokoušela zavolat. Ale taková úleva! Teď už jsem se nemusel skrývat, nemusel jsem lhát své ženě a přátelům, nemusel jsem okrádat svou rodinu o peníze. Ještě téhož dne jsem poslal svou ženu do kosmetického salonu a večer jsme šli na večeři do její oblíbené restaurace. Druhý den kino, procházka – opravdové rande, jako před mnoha lety.

Nová kolegyně / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Stručně řečeno, během těchto dvou dnů se moje Marie báječná proměna, opět se stala zlobivou dívkou, kterou jsem si kdysi zamiloval.

Takže, muži! Podle mých zkušeností je žena odrazem muže. Pokud je šťastná ona, budete šťastní i vy. Nevěříte mi? Podívejte se na to!

 

PSALI JSME: „JSEM BOHYNĚ, BYLA JSEM TAK VYCHOVÁNA“: ALE MLADÝ MANŽEL MÁ PŘIPOMÍNKY, A TAK PŘIVEDL SVOU ŽENU KE STYLISTŮM

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ POŘÍDIL FOTOGRAFII SVÉ TĚHOTNÉ MANŽELKY. KDYŽ SE POTÉ PODÍVAL NA SNÍMEK, UVIDĚL NĚCO ÚŽASNÉHO

Share