Od těchto dvou znamení zvěrokruhu nikdy neuslyšíte „Miluji tě“

Svou lásku totižto projevují velmi odlišnými způsoby

Působí chladně a bezcitně, ale pouze na první pohled. A vůbec byste se neměli rozčilovat, že lidé narození v těchto znameních zvěrokruhu neumějí říct „miluji tě“ – svou lásku totiž projevují velmi odlišnými způsoby.

Osudová láska / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Kozoroh

Chladní a arogantní, takový je první dojem lidí narozených v tomto znamení. Vypadají jako nedobytné pevnosti, ale právě o to jde – když Kozorozi zůstanou sami se svými pocity, mohou vzlykat celou noc. Samozřejmě za předpokladu, že jsou v domě sami.

Kozoroh / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Jakmile zboříte zeď, kterou si kolem sebe postavili, objeví se další a tak dále do nekonečna. Jakmile se rozhodnete vzdát, zraňujete jejich srdce. A tehdy si uvědomíte, že jejich city jsou velice hluboké.

Strach z psychického traumatu brání Kozorohům projevit emoce, které raději skrývají hluboko v sobě.

Osudová láska / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Raději si useknou ruku, než aby někomu řekli, že ho mají rádi a záleží jim na něm. Někdy však jejich maska spadne, a pak máte šanci tuto slepou obranu prolomit. K tomu však budete potřebovat ocelové nervy a pořádnou dávku trpělivosti.

Lev

S čím se Lev nedokáže vypořádat, je ješitnost, která mu brání otevřít se a ukázat druhému člověku svou zranitelnost, i když ho zná celý život.

Lev / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Nikdy si nepřipouští, že by se za něco styděl. Při komunikaci s ním máte dojem, že o něm víte mnohem méně než on o vás. Vedle Lva máte neustále pocit, že jste v nejistotě.

„Omlouvám se“ je slovo, které pravděpodobně nikdy nevysloví. I když si uvědomí, že udělal chybu, nikdy ji nepřizná ani sobě, ani ostatním.

Osudová láska / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

V jeho světonázoru je dokonalý. Lva musíte přivázat k židli a vytrhnout mu zub, aby dokázal říct slova, která vyjádří jeho skutečné pocity.

PSALI JSME: DÍVKA ŽIJÍCÍ V OBYTNÉM VOZE UKÁZALA REALITU TAKOVÉHO „KRÁSNÉHO ŽIVOTA“

PŘIPOMÍNÁME: ZDE JSOU TŘI VODÍTKA Z VESMÍRU PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Share