Jak se naučit větší trpělivostí: Nyní s námi žiji rodiče, se kterými jsem nežil celých 30 let

Rodiče jsem k nám domů přivezl teprve před rokem. Ale už teď si uvědomuji, jak chybné bylo mé rozhodnutí. Musel jsem s manželkou souhlasit, bylo nutné postupovat úplně jinak. Ale už máme to, co máme. Iluze jsou už dávno pryč.

Muž / ilustrační foto / Zdroj: topfakty.com

Poté, co maminka prodělala mrtvici a otec se v péči o ni ocitl zcela bezmocný, jsme se rozhodli s manželkou pro to, že je převezeme k sobě.

Nyní se usadili v kdysi prázdném dětském pokoji. Dcera a syn žijí na ubytovně, protože úspěšně studují v jiném městě. Malý, ale útulný pokoj našich dětí jim ale nevyhovuje. Chtějí se přestěhovat do naše s manželkou ložnice. Zdá se jim náš pokoj prostornější.

Je třeba říci, že s manželkou nejsme vůbec spokojeni. Rodiče mají pocit, že se svět najednou začal točit výhradně kolem nich. A my musíme plnit všechny jejich rozmary.

Starší pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Moji rodiče se stali nedbalými, všude dělají bordel, jsou mrzuté a sobecké. Divím se, jestli tomu tak bylo i dříve a proč jsem si toho nevšímal.

Rodiče se o sebe nechtějí starat sami. Všude, kde chodí po bytě, zanechávají nepořádek. Oni, když jsme pryč, otevřou naši ložnici zavřenou na klíč a leží si v naší posteli a sledují televizi. Říkají, že v naší ložnici je to pro ně pohodlnější, i když jsme jim koupili velkou televizi a vybavili pokoj téměř stejně jako ten náš.

Starší lidé / ilustrační foto / Zdroj: webvybory2012.ru

To trvá celý rok. Někdy oni chodí věn. Toto je pro nás samostatný test. Když se matka obléká, nezatěžuje se pověsit věci na věšák. Hodí všechno na zem. Táta nosí v domě boty, která nosí na ulici. Nezáleží na tom před ani po procházce. Prostě nevidí rozdíl. Je dobré, když někdy uhodnou a doma chodí v pantoflích.

Starší lide / Zdroj: brainum.ru

S manželkou jsme unavení. Kde vzít trpělivost, abychom to všechno vydrželi?

PSALI JSME: KAREL GOTT VE SVÉ NOVÉ KNIZE PROZRADIL, JAK POZNAL SVOU OSUDOVOU ŽENU IVANU

PŘIPOMÍNÁME: „MÍŘÍ TO NA LIDI, KTEŘÍ BYLI VE SLOŽITÉ SITUACI“: KDY NABUDE PLATNOSTI NOVÝ ZÁKON, KTERÝ POMŮŽE ČECHŮM SPLATIT DLOUHOLETÉ DLUHY

Share