Jak a kde proběhlo poslední rozloučení se známým zpěvákem Františkem Nedvědem

František Nedvěd odešel do hvězdného nebe 18. července, a dnes proběhl jeho pohřeb, na který přišli všichni jeho blízcí. Poslední rozloučení proběhlo v Strašnicích v Praze.

František Nedvěd/Zdroj: youtube.com

Příčinou smrti Františka byla rakovina plic, se kterou zpěvák několik měsíců bojoval. Do poslední chvíle svého života muzikant věřil, že ho daji dohromady, ale to se bohužel nestalo.

Na pohřeb známého zpěváka přišla celá jeho rodina, včetně i jeho bratra Jana Nedvěda, se kterým František měl naplánovaný společný koncert, který ale už nikdy neproběhne.

Poslední rozloučení s Františkem Nedvědem/Zdroj: super.cz

Naposledy se rozloučit s muzikantem přišla i jeho manželka s dvěma syny. Také přišli i vnoučata a ostatní příbuzní. Synové známého zpěváka chtěli na pohřbu zazpívat několik písniček pro svého zesnulého tatínka, ale to odmítli, protože neměli na to sílu a odchod tatínka je hodně trápil.

Poslední rozloučení s Františkem Nedvědem/Zdroj: super.cz

PSALI JSME: RODINA FRANTIŠKA NEDVĚDA UVEDLA, KDY A KDE SE BUDE KONAT POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ SE ZPĚVÁKEM : PŘIPOJIT SE MOHOU I JEHO FANOUŠCI

PŘIPOMINAME: “S FRANTIŠKEM NÁM ODEŠLO NĚCO, CO JE VSKUTKU NENAHRADITELNÉ”: TOMÁŠ SÁGL PROMLUVIL, JAK NAPOSLEDY NAVŠTÍVIL FRANTIŠKA NEDVĚDA

Share