Rodina Františka Nedvěda uvedla, kdy a kde se bude konat poslední rozloučení se zpěvákem : připojit se mohou i jeho fanoušci

V neděli tento svět náhle opustil zpěvák František Nedvěd, který prohrál souboj rakovině. Rodina již uvedla, jak bude probíhat poslední rozloučení s umělcem. Píše o tom web blesk.cz.

„Poslední rozloučení s tátou proběhne v sobotu 24. července v 11:00 v krematoriu v pražských Strašnicích,“ uvedl syn hudebníka Vojtěch s tím, že se po rozloučení rodiny síň bude přístupná i pro veřejnost.

František Nedvěd/Zdroj: youtube.com

Rodina si totiž velmi váží podpory příznivců slavného zpěváka v této těžké situaci.

V tomto roce u Nedvěda byla náhodou objevená rakovina plic, když absolvoval jiná vyšetření. Léčba proběhla slibně, ale opak byl pravdou. Nádor se vrátil a velmi rychle zpěváků organismus nemoci podlehl.

František Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Syn prozradil, že se otec v sobotu cítil celkem dobře a nevypadalo to, že se jeho stav náhle zhorší. Dodal, že jeho otec statečně s rakovinou bojoval a naštěstí moc dlouho netrpěl. Bohužel tento boj ale prohrál.

Jan Nedvěd/Zdroj: youtube.com

Před měsícem František Nedvěd měl zlatou svatbu se svou manželkou a během oslav se usmířil s bratrem Janem. Dokonce již chtěli mít společný koncert, ale nakonec se konat již nikdy nebude.

PSALI JSME: MICHAELA KUKLOVÁ SE POCHLUBILA FOTOGRAFII Z DOVOLENÉ U MOŘE: FANOUŠCI SI VŠIMLI, ŽE HEREČKA JE VE VÝBORNÝ FORMĚ

PŘIPOMÍNÁME: PETR SUCHOŇ SE POPRVÉ STAL OTCEM: NARODIL SE MU SYN, KTERÝ DOSTAL KRÁSNÉ JMÉNO

Share