Petr Suchoň se poprvé stal otcem: narodil se mu syn, který dostal krásné jméno

Moderátor Petr Suchoň se stal poprvé tatínkem. Jeho partnerka Klára Koukalová porodila syna, pro ně je to jejich první dítě. Nyní si moderátor chce roli otce užít. Řekl o tom více pro portál ŽivotvČesku.cz.

Začátkem minulého měsíce moderátor oznámil, že jeho manželka čeká dítě. Nakonec se to stalo a šťastní rodiče zveřejnili na svých sociálních sítích fotografii s novorozeným synem.

Petr Suchoň / Zdroj: youtube.com

Podle otce je vše v pořádku, jeho syn váží 3,34 kilogramu a má 50 centimetrů. Chlap dostal krásné jméno Sebastian.

Nedávno také Petr Suchoň přestal plnit funkci moderátora na TV Nova a zdálo se, že pro něj nastalo těžké období v životě. Ale není to pravda, teď je velmi šťastný a chce si užít roli otce.

Petr Suchoň / Zdroj: youtube.com

Pár zvolil jméno pro své dítě ještě dlouho předtím, než plánovali mít společného potomka. Nepotřebovali na to moc času.

„My jsme vlastně měli shodu ještě dříve, než jsme počali. Už od prvních měsíců našeho vztahu bylo jméno pro kluka vybráno,“ uvedl pro Život v Česku Petr Suchoň.

Petr Suchoň / Zdroj: youtube.com

Jistě má také obavy, zda se mu to podaří. Má ale ještě nějaké zkušenosti, třeba se synovcem, ale zároveň je ochoten naslouchat radám od jiných zkušenějších lidí.

PSALI JSME: MICHAELA KUKLOVÁ SE POCHLUBILA FOTOGRAFII Z DOVOLENÉ U MOŘE: FANOUŠCI SI VŠIMLI, ŽE HEREČKA JE VE VÝBORNÝ FORMĚ

PŘIPOMÍNÁME: “NEBRÁNÍM SE SKORO NIČEMU“: MODERÁTORKA MARKÉTA FIALOVÁ PŘEKVAPILA NOVÝM VZHLEDEM

Share