Lucie Křížková spolu s dětmi poslala dárek pro manžela Davida Křížka do vězení: před týdnem nastoupil do věznice

Modelka Lucie Křížková už prožila jeden týden bez svého muže Davida Křížka. Důvodem je to, že její manžel skončil ve věznici v Plzni, kde by měl strávit 3,5 roku. Milující žena spolu s jejich dětmi už poslala za mříže první dopis. Píše o tom server Super.cz.

Jejich potomci namalovaly obrázek a Lucie poslala tento obrázek svému manželu Davidovi do vězení.

Lucie Křížková / Zdroj: youtube.com

Na tom obrázku byla vyobrazena celá jejich rodina, malovali ji spolu jejich dcera Lola asyn David.

David Křížek byl za účast na tunelování Metropolitního spořitelního družstva v květnu 2021 odsouzen ke 3,5 roku vězení. Takový verdikt oznámil vrchní soud v Praze.

Lucie Křížková / Zdroj: youtube.com

Lucie Křížková uvedla pro Super.cz, že nyní uvažuje o odvolání, případem se bude zabývat Nejvyšší soud. Doufá, že snad rozhodne stejně jako Městský soud, tedy uloží podmíněný trest.

„Po svých oceánských plavbách jsem se nechal vlákat do světa businessu, kde se na rozdíl od sportu nehraje fair play, nic jsem nezpronevěřil a neukradl,“ napsal David Křížek poté, co se veřejnost dozvěděla o jeho kauze.

Nyní si uvědomuje, že za svou naivitu a důvěřivost ponese trest. Podle něj to nyní bude poučením pro všechny ostatní.

David Křížek je Český jachtař, který se závodnímu jachtingu věnuje od 10 let. Je také mnohanásobným mistrem ČR v jachtingu. Má obrovské množství medailí a ocenění.

David s Lucií se vzali v roce 2009. Lucie Křížková je českou modelkou a také vítězkou soutěže Miss České republiky v roce 2003.

PSALI JSME: DÍVKA OBJEDNALA NÁHRDELNÍK PRO SVÉHO PŘÍTELE OD VÝROBCE ŠPERKŮ, ALE PO TAKOVÉM DÁRKU SE PÁR RYCHLE ROZEŠEL: JAKMILE MUŽ UVIDĚL, CO JE NAPSÁNO NA ŠPERKU, POCHOPIL, ŽE JEHO ZÁLETY JE ODHALENY

PŘIPOMÍNÁME: PETR SUCHOŇ SE POPRVÉ STAL OTCEM: NARODIL SE MU SYN, KTERÝ DOSTAL KRÁSNÉ JMÉNO

Share