“S Františkem nám odešlo něco, co je vskutku nenahraditelné”: Tomáš Ságl promluvil, jak naposledy navštívil Františka Nedvěda

Známý zpěvák a muzikant František Nedvěd odešel do hvězdného nebe 18. července, ale do poslední chvíle svého života věřil, že se s ním všechno bude v pořádku.

František Nedvěd/Zdroj: youtube.com

Dokonce měl naplánovaný i koncert, který chtěl odehrát se svým bratrem Janem, ale bohužel fanoušci už nikdy neuvidí známého zpěváka. O posledním setkání s nim se rozhodl portálu Blesk promluvit i jeho kamarád a producent Tomáš Ságl.

Tomáš stihl Františka navštívit v nemocnici, a podle jehož slov, už tehdy měl dost slabý hlas. Tomášovi František řekl, že v úterý 20. července by ho měli převézt do jiné nemocnice, kde by ho dali dohromady, ale to se bohužel nestalo.

František Nedvěd/Zdroj: youtube.com

Podle slov Tomáše, František věřil, že bude mít ještě několik koncertů, a umírat vůbec nechtěl. Dokonce se moc těšil na společný koncert se svým bratrem, který se už nikdy neuskuteční.

Tomáš také řekl, že 19. července by měl dostat první dávku vakcíny. “S Františkem nám odešlo něco, co je vskutku nenahraditelné,” řekl zmíněnému portálu producent, kterého smrt blízkého kamaráda a kolegy hodně trápí.

František Nedvěd se svým bratrem/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “NÁS DNES NAVŽDY OPUSTIL NÁŠ MILOVANÝ TÁTA“: ZPĚVÁK FRANTIŠEK NEDVĚD ODEŠEL DO NEBE

PŘIPOMINAME: RODINA FRANTIŠKA NEDVĚDA UVEDLA, KDY A KDE SE BUDE KONAT POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ SE ZPĚVÁKEM : PŘIPOJIT SE MOHOU I JEHO FANOUŠCI

Share