„Hlavní slovo má ale ministr zdravotnictví“: Ministr školství uvažuje o návratu školáků do vyučovacích zařízení

Zřejmě školáky se nebudou učit do konce školního roku online. To předpokládá ministr školství Robert Plaga. O tom informuje na svých webových stránkách portál novinky.cz.

Robert Plaga a Jan Blatný/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

I přes to, že ministr školství Robert Plaga chce, aby dětí do nejdříve dostali do prezenční výuky, rozhodnutí zůstane na jinem ministrů. Za to odpovídá ministr zdravotnictví Jan Blatný, který řídí aktivity na základě epidemické situace v zemí.

Robert Plaga/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Pevně doufám, že celý školní rok v distančním režimu nebude. Děláme vše pro to,“ nechal se slyšet ministr školství. „Hlavní slovo má ale ministr zdravotnictví,“ dodal.

Robert Plaga/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Robert Plaga však uvažuje o návratu do prezenční výuky všech žáků zároveň, bez ohledu na to zda jsou jenom začali nebo jestli jsou již maturanti.

Robert Plaga/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Lepé by bylo, podle ministra, aby co nejvíce zaměstnanců využili možnost práce z domova, ale rovněž aby studující mohli se vrátit do vyučovacích zařízení.

ČTĚTE TAKÉ: MINISTR ŠKOLSTVÍ ROBERT PLAGA PŘEDSTAVIL DŮLEŽITOU ZPRÁVU: JAK BUDE PROBÍHAT NÁVRAT DO ŠKOL A KDO ZASE ZŮSTANE SE UČIT ONLINE

PSALI JSME: ŽÁDNÉ ZMĚNY V PROVOZU ŠKOL OD 1. ÚNORA NEBUDOU: ROBERT PLAGA OZNÁMIL, ŽE VŠE ZŮSTANE, JAK TOMU BYLO V POSLEDNÍCH TÝDNECH

Share