“Poslední hodiny jsem ho držela pevné za ruku”: Dojemná slova dcery o odchodu známého herce Andreje Hryce do hvězdného nebe

Neděle se stala velmi tragickou pro Česko a Slovensko. Do hvězdného nebe odešla další významná osobnost, kterou byl velmi populární slovenský herec Andrej Hryc.

Známý herec téměř rok bojoval s akutní leukémii, ale bohužel 31.ledna boj prohrál. Podlehl stejné nemoci i legendární zpěvák Karel Gott. Hryc během léčby měl transplantace kostní dřeně, a také zhubl 60 kilo, ale nic z toho mu nepomohlo.

Andrey Hryc/Zdroj: youtube.com

Jeho dcerka Wanda na svém Instagramovém profilu sdílela dojemnou fotografii, kterou oznámila fanoušky o jeho smrtí. Na něm drží svého otce za ruku, a také pod snímkem napsala dojemný vzkaz o svém zesnulém tatínkovi.

“Dnes ve 3:13 hodin mě opustil nejdůležitější muž mého života. Poslední hodiny jsem ho držela pevné za ruku. Poslední slova, která jsem mu řekla, byla ‘miluju té,’ a poslední slova, která on řekl, byla ‘také té moc miluju,’ „ sdílela dcera populárního herce na svém Instagramovém profilu.

Andrey Hryc a jeho dcera Wanda/Zdroj: instagram.com

O tom, že slavný herec není v pořádku sdíleli slovenští novináři, kteří Andreje potkali v nemocnici. Už tehdy zdravým nevypadal. V dubnu legendární herec řekl, že má vážnou nemoc. Kvůli ni 2 měsíce ležel v nemocničním lůžku, ze kterého nemohl dokonce vstát.

Potom byl dlouhodobě doma, ale jeho léčba pokračovala. Herec dokonce přežil transplantace kostní dřeně, kterou dostal od své sestry. Hryc tehdy ji moc děkoval, protože díky ni zvadl prožít delší dobu.

Andrey Hryc a jeho dcera Wanda/Zdroj: instagram.com

Bohužel na podzim zdravotní stav herce rychle zhoršil. Už tehdy věděl, že boj s akutní leukémii prohrává. Hryc tehdy promluvil ve slovenském rádiu o tom, že má diagnózu, která se nedá vyléčit.

Andrej Hryc se proslavil díky své úžasné hře ve velkém množství filmů a seriálů. Poslední jeho role byla v seriálu Ulice, ve kterém hrál několik let. Ve svém životě měl i tragickou událost. Stala se v roce 2008, když před Vánočními svátky zemřel jeho syn Hugo.

Andrey Hryc/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: ČESKO ZTRATILO DALŠÍ VÝZNAMNOU OSOBNOST: OPUSTILA TENTO SVĚT HEREČKA HANA MACIUCHOVÁ

PŘIPOMINAME: ČESKO ZTRATILO DALŠÍ VÝZNAMNOU OSOBNOST: KVŮLI VÁŽNĚ NEMOCI ODEŠEL DO HVĚZDNÉHO NEBE ZNÁMÝ SKLADATEL LADISLAV ŠTAIDL

Share