Stylisté se pokusili změnit vzhled sedmatřicetileté dámy, která má oblibu v oblečení pro panenky

Některé ženy sní o tom, že se stanou princeznami celý svůj život! A dokonce nosí i koruny. 37letá Anna se zřejmě příliš nechala unést svou prací. Plánuje svatby a do každodenního šatníku přinesla veškeré oblečení pro nevěsty. Žena nosí každý den diadém, flitry a ozdobné kamínky. Z tohoto důvodu jí její manžel dokonce podezřívá, že ztratila rozum, a je již připraven se s ní rozvést právě kvůli podivnému šatníku.

 

Anna / Zdroj: youtube.com

 

Zatímco módní policie zkoumá vztah mezi manželi, stylisté budou muset dívku přesvědčit, že je možné být královnou i bez korun a lesklých šatů.

 

Outfit č. 1

 

Anna / Zdroj: youtube.com

 

První šaty hrdinky šokovaly všechny diváky. Koneckonců, Anna šla na přehlídkové molo ve svých každodenních modrých šatech s růžovými kožešinovými rukávy a krátkou asymetrickou sukní. Proti takovému outfitu samozřejmě nic nemáme, ale pouze pokud je určen na tematickou párty nebo focení. Samotná hrdinka se v něm však prochází po ulici, a to je docela divné.

 

Outfit č. 2

 

Anna / Zdroj: youtube.com

 

Každá žena má o malých černých šatech jinou představu. Například Anna je vidí jako dramatickou loutkovou verzi s dlouhými rukávy. Proto se její look pro druhý outfit liší od prvního pouze barvou a přítomností vzorovaných legín. Průsvitný černý vzor ukázal všechny nedostatky siluety a síťovaná sukně vizuálně zvětšila boky hrdinky.

 

Outfit č. 3

 

Anna / Zdroj: youtube.com

 

Anna potřetí ukázala divákům své nejlepší šaty – s rozptýlenými ozdobnými kamínky a kožešinovým topem. I na oslavu je takový outfit příliš. Stylistka správně poznamenala, že princezny a královny nosí úplně jiné věci – preferují půvabné, ne přehnaně honosné oblečení.

 

Proměna č. 1

 

Anna / Zdroj: youtube.com

 

Stylisté si všimli Anniny lásky k jasným barvám, a tak ji při prvním východu oblékli do odstínů modré barvy. Splývavé šaty a kabát rovného střihu schovaly všechny problémové oblasti postavy. Silueta hrdinky se vizuálně natáhla. Růžová kabelka a několik broží na límci navíc zdůrazňovaly Anninu ženskost. Odstranila bych pouze šátek kolem krku, protože díky tomu vypadá krk krátce.

 

Proměna č. 2

 

Anna / Zdroj: youtube.com

 

Na první pohled se outfit zdá strohý a lakonický. Ve skutečnosti však má spoustu hravých detailů – štěrbiny na ramenou, čepici, barevný ramenní popruh tašky a dokonce i červené lodičky. Díky tomu je Anna moderní a zajímavá.

 

Proměna č. 3

 

Anna / Zdroj: youtube.com

 

Manželi hrdinky se zalíbily i lesklé šaty od stylistů. Je to docela elegantní a moderní, ale zároveň ne okázalé a vzdorné. Do tohoto vzhledu harmonicky zapadly béžové boty a zlatá kabelka. A miniaturní diadém ve vlasech se Anně zjevně zalíbil.

Odborníci se se svým úkolem vypořádali na 100%. Vzali v úvahu přání manžela hrdinky a vzali pro Annu stylové a elegantní věci, ale zároveň neztratili ze zřetele vkus samotné Anny. Jedinou věc, kterou bych osobně změnila, je účes. Díky tomu účesu vypadá její tvář kulatá a baculatá. Objemnější a ležérní styl je pro hrdinku vhodnější.

 

PSALI JSME: DÍVKA S TVÁŘÍ ANDĚLA, DVĚMA COPY A NEUVĚŘITELNÝM TĚLEM: TATO BARBIE Z POSILOVNY UDIVUJE CELÝ SVĚT

PŘIPOMÍNÁME: 69LETÝ MUŽ BYL NESPOKOJENÝ SE STYLEM OBLÉKÁNÍ SVÉ MLADÉ PŘÍTELKYNĚ: KOUZLO JIM POMOHLI NAJÍT STYLISTÉ

Share