Fitness instruktorkou v 90 letech: Japonská zázračná babička Takimika neuvažuje o odchodu do důchodu

Ve skutečnosti se jmenuje Takisimi Miki a v jejím příběhu je překvapivě všechno. Je doslova idolem starších Japonců… i když do 65 let byla typickou japonskou hospodyní s neustálými domácími pracemi a působivou tělesnou hmotností (stejně jako většina starších Japonců).

Takisimi Miki / Zdroj: duck.show

Do posilovny se žena nehrnula. Navíc ona popírala, že by měla problémy s nadváhou.

Takisimi Miki / Zdroj: duck.show

Ale jednoho dne v další rodinné hádce se manžel naštval a zesměšnil její tlustý zadek. A Takisimi zášť změnila v pochopení, že manžel má pravdu. A vyrazila do posilovny. S úkolem jednoduše „upravit si“ zadek ona začala navštěvovat posilovnu pravidelně. Ale když žena uviděla rychle výsledek, objevila se touha vytvořit si také široká ramena s tenký pas.

Takisimi Miki / Zdroj: duck.show

A tak, krok za krokem, cvičení se stala součástí jejího života, bolest zmizela, stala se normou dobrá nálada. Ale ani teď žena nebyla zcela spokojena.

Takže teď je Takisimi ve svém věku 90 let sama pro ostatní seniory úspěšným motivačním trenérem. Sama se věnuje fitnessu a inspiruje ostatní, do důchodového věku se nechystá.

PSALI JSME: SYNOVÉ FRANTIŠKA NEDVĚDA PROZRADILI, JAK VYPADALY POSLEDNÍ DNY JEHO ŽIVOTA

PŘIPOMÍNÁME: “PO DESETI DNECH JSEM ZASE SLYŠELA JEHO HLAS”: LUCIE KŘÍŽKOVÁ PROZRADILA, JAK KOMUNIKUJE SE SVÝM MANŽELEM, KTERÝ SE NACHÁZÍ VE VĚZENÍ

Share