Synové Františka Nedvěda prozradili, jak vypadaly poslední dny jeho života

Se známým zpěvákem a muzikantem Františkem Nedvědem se v sobotu 24. července rozloučila jeho rodina. Nejvíc smrt zpěváka ale trápila jeho syny, Františka mladšího a Vojtěcha.

František Nedvěd/Zdroj: youtube.com

Portálu Blesk oba se rozhodli promluvit, jak vypadaly poslední dny života jejich tatínka. Podle jejich slov, František podlehl zákeřné rakovině plic, se kterou začal bojovat před několika měsíci, ale bohužel to se mu nepodařilo.

Oba syny známého muzikanta chodili za nim do nemocnice, a navštěvovali ho každý den. Podle slov Františka mladšího, zdravotní stav jeho tatínka se každý den měnil.

František Nedvěd se svým synem Vojtou/Zdroj: blesk.cz

Vojta řekl, že ještě v pátek jeho tatínek se cítil dobře, a očekával, že ho převezou do jiné nemocnice, ve které by ho dali dohromady, ale bohužel to se nestalo.

František nechtěl i rušit svůj koncert v Olomouci, protože nechtěl zklamat své fanoušky. František mladší řekl, že na všech svých koncertech měl velké bolesti, ale bral piluli, které mu moc pomáhali.

František Nedvěd mladší/Zdroj; youtube.com

PSALI JSME: “S FRANTIŠKEM NÁM ODEŠLO NĚCO, CO JE VSKUTKU NENAHRADITELNÉ”: TOMÁŠ SÁGL PROMLUVIL, JAK NAPOSLEDY NAVŠTÍVIL FRANTIŠKA NEDVĚDA

PŘIPOMINAME: JAK A KDE PROBĚHLO POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ SE ZNÁMÝM ZPĚVÁKEM FRANTIŠKEM NEDVĚDEM

Share