Slovanka se provdala za afrického prince: Jaké krásné děti mají

Natalia je šťastná manželka, matka a úspěšná blogerka. Osud této dívky je velmi zajímavý. Obyčejná studentka se seznámila s klukem z Nigérie, studoval s ní na univerzitě. Jacob a Natalia se někdy viděli, ale nikdy nekomunikovali.

O 4 roky později se znovu setkali. Chytrý a milý chlap si dokázal podmanit srdce dívky. O týden později požádal Jacob svou přítelkyni o ruku.

Natalia a Jacob / Zdroj: interesnow.com

Natalia se rozhodla představit Jacoba svým rodičům. Rodiče dívky doufali, že se pár brzy rozejde, nebyli připraveni na takového zetě. Jacob řekl své matce, že se chce oženit. Žena odletěla do Ruska, aby se seznámila s vyvolenou svého syna. Žena si promluvila s Natalií a uvědomila si, že to je láska.

Natalia / Zdroj: interesnow.com

Později si Natáliini rodiče uvědomili, že dívka a chlapec jsou spoutáni pravou láskou. Ocenili jeho výchovu, statečnost, erudici a intelekt. Od prvního setkání našli prarodiče s klukem společnou řeč a schválili jejich vztah.

První svatba páru se konala v Rusku, aby rodiče dívky byli na svatbě. Dodržovali všechna pravidla a tradice. Vybrali si neobvyklé prsteny: Natalia měla prsten ve tvaru Afriky, Jacob prsten ve tvaru Ruska. O několik měsíců později pár měl svatbu v Nigérii. Byla to svatba podle evropských tradic.

Natalia a Jacob / Zdroj: interesnow.com

Podle ruské tradice nosí Natalia snubní prsten na pravé ruce a její manžel podle tradice své země na levé ruce.

Jacob pochopil, že nebude schopen vybudovat si kariéru v Rusku. Zároveň je považován za následníka trůnu ve své zemi. V jeho rodině jsou v jeho zemi velmi respektovaní lidé. Skutečný princ.

Natalia a Jacob / Zdroj: interesnow.com

Natalia zariskovala a odešla ze své vlasti. Přestěhovala se do exotické země a podporovala svého manžela. Jacobova rodina dívku přijala a snažila se jí pomoci zvyknout si na novou zemi a tradice.

Natalia, Jacob a jejich syn / Zdroj: interesnow.com

Páru se brzy narodil syn. Děti v Nigérii od 2 let chodí do školky, čtou a dokonce jsou zapojeny do domácích prací. Rodiče učí děti samostatnosti.

Natalia, Jacob a jejich syn / Zdroj: interesnow.com

Natalia se dozvěděla, že její vyvolený je dědicem celé dynastie, až po svatbě. Pro chlapa bylo důležité, aby byl milován pro své lidské vlastnosti. Ukázalo se, že po otcovské linii byli všichni muži v jeho rodině stařešinové kmene a ženy po mateřské – královny.

Nyní má pár dvě děti: syna a dceru. To je krásná a harmonická rodina!

Natalia, Jacob a jejich děti / Zdroj: interesnow.com

PSALI JSME: PATNÁCTILETÁ SLOVANKA SE ZAMILOVALA DO BEDUÍNA A PŘESTĚHOVALA SE K NĚMU. JAK ŽIJE RODINA PO LETECH

PŘIPOMÍNÁME: JAK SE SLOVANKA PŘESTĚHOVALA DO JEDNÉ Z NEJUZAVŘENĚJŠÍCH ZEMÍ SVĚTA

Share