Patnáctiletá Slovanka se zamilovala do beduína a přestěhovala se k němu. Jak žije rodina po letech

Taťána potkala svého budoucího manžela, když jí bylo patnáct. Tento neobvyklý pár je spolu již 18 let.

Byla to první cesta patnáctileté dívky s rodiči do Egypta. Na dovolené se Taťána setkala s mladým beduínem jménem Abu. Beduíny v arabském světě jsou všechny kočovné národy, bez ohledu na jejich národnost a náboženství.

Taťána a Abu / Zdroj: instagram.com

Než Taťána odjela domů, mladí lidé si vyměnili telefonní čísla. Pokračovali v komunikaci dva roky. V Kyjevě se dívka začala učit arabsky a dokonce nastoupila na univerzitu, kde studovala arabštinu.

Během své další cesty do Egypta se Taťána provdala za Abu. Jak dívka říká, vždy měla ráda Východ. Proto bylo zpočátku všechno snadné.

Taťána / Zdroj: instagram.com

Novomanželé se usadili v domě ve vzdálené oblasti, kde začíná poušť. Podle Taťány tam bylo nepříjemné žít. Ještěrky běhaly po zdech a po celou dobu létali komáři. Když pršelo, jejich dům byl zaplaven a v písečné bouři byl zasypán pískem.

Zároveň bylo velmi problematické nakupovat mléčné výrobky, museli pro ně jet na druhý konec města. Ale Taťána svého manžela milovala a věřila, že udělá vše pro to, aby jeho rodina žila pohodlně.

Taťána a Abu / Zdroj: instagram.com

Pár je spolu již 18 let. Jsou šťastnými rodiči čtyř synů. V horkém období rodina odjíždí na celé léto do Kyjeva. Když děti musí chodit do školy, tráví tento čas v Egyptě.

Taťána je nespokojená se vzdělávacím systémem. Nabitý program, děti se neučí logickému myšlení. Ale děti umí čtyři jazyky: angličtinu, arabštinu, francouzštinu a němčinu.

Synové / Zdroj: instagram.com

Žena je také nespokojená s úrovní medicíny. V Egyptě dávají lékaři přednost císařskému řezu, protože je to pro ně jednodušší. Porodila své děti v Kyjevě, manžel byl s ní u porodu.

Taťána je se svým manželem šťastná, cítí se s ním chráněná. Abu podniká, Taťána vychovává děti. Rodina často navštěvuje Kyjev, cestuje do jiných zemí.

Taťána a Abu / Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: DÍVKA SE ZAMILOVALA DO BUDDHISTICKÉHO MNICHA: JAK SE JIM ŽIJE

PŘIPOMÍNÁME: JAK SE SLOVANKA PŘESTĚHOVALA DO JEDNÉ Z NEJUZAVŘENĚJŠÍCH ZEMÍ SVĚTA

Share