“Po deseti dnech jsem zase slyšela jeho hlas”: Lucie Křížková prozradila, jak komunikuje se svým manželem, který se nachází ve vězení

49letý jachtař David Křížek už více než před týdnem nastoupil do vězení, ve kterém musí sedět až tři a půl roky. Jeho milovaná manželka denně posila mu dopisy, které píše spolu se svými dětmi.

Lucie Křížková s manželem a dětmi/Zdroj: instagram.com

Před pár dny ale její manžel jí hodně překvapil. Lucie na svém Instagramu sdílela, že její manžel jí zvládl zavolat že skrytého čísla. “Po deseti dnech jsem zase slyšela jeho hlas,” napsala Lucie, která byla velmi ráda, když její manžel jí zavolal.

Lucie Křížková s manželem/Zdroj: instagram.com

Lucie také napsala, že už ví, jak se cítí její manžel ve vězení. Podle jejich slov, je to pro něj velmi náročné, ale Lucie věří, že David všechno zvládne. Podle Lucii, její manžel takový trest vůbec nezasloužil.

Do poštovní schránky každý den Lucie nosí se svým synem dopisy, čímž velmi podporuje svého manžela. Pro Lucii stav Davida je velmi důležitý, a je jistá, že taková komunikace mu hodně pomáhá.

PSALI JSME: “MY TO SVĚTLO VIDÍME“: MODELKA LUCIE KŘÍŽKOVÁ S DĚTMI POSLALA ODSOUZENÉMU MANŽELOVI DOPIS

PŘIPOMINAME: LUCIE KŘÍŽKOVÁ SPOLU S DĚTMI POSLALA DÁREK PRO MANŽELA DAVIDA KŘÍŽKA DO VĚZENÍ: PŘED TÝDNEM NASTOUPIL DO VĚZNICE

Share