Muž požádal o ruku sestru své nevěsty. Nevěsta se však neurazila

Ashley a Hannah jsou si velmi blízké sestry. Ashley je o několik let starší než Hannah, takže se o ni neustále stará. Mladší sestra se narodila s Downovým syndromem a má cukrovku. Starší sestra slíbila, že nikdy neopustí svou mladší sestru.

Dívky vyrostly. Ashley začala mít kluci. Ale brala Hannah s sebou na všechna rande. Jen málo z chlapů bylo spokojeno s takovým „balastem“. Nikdo z nich nechtěl komunikovat s nemocným dítětem. Komunikace s těmito kluky okamžitě končila.

Ashley a Hannah / Zdroj: viralnova.com

Jednoho dne se dívka setkala s mladým mužem jménem Will. Mladí lidé se měli rádi a brzy spolu začali chodit.

Dívka se velmi bála Willovy negativní reakce na Hannah. Opravdu se jí líbil, ale kdyby nepřijal Hannah, musela by se s ním také rozloučit. Když Ashley představila Willa své sestře, její obavy se nepotvrdily.

Ashley a Will / Zdroj: viralnova.com

Chlap byl velmi připoutaný k mladší sestře své přítelkyně. Všichni tři trávili spoustu času společně. Will miloval Hannah jako sestru. Ashley žertovala, že si Will bude muset vzít dvě sestry najednou.

Jednoho dne byli na pikniku. Byl to obyčejný letní den. Ale v určitém okamžiku Will klesl na jedno koleno před Ashley. Držel snubní prsten. Mladý muž požádal svou přítelkyni o ruku. Šťastně řekla „ano“.

Will políbil svou nevěstu, ale řekl, že to není vše. Otočil se k Hannah a znovu klesl na jedno koleno. V ruce měl další prsten. Will řekl: „Hannah, budeš mou nejlepší kamarádkou?“ Dívka nedokázala zadržet slzy. Samozřejmě souhlasila.

Muž požádá o ruku svou přítelkyni a její sestru / Zdroj: wowktv.com

Ve svatební den byly obě sestry oblečeny do svatebních šatů. Kněz prohlásil Willa a Hannah za nejlepší přátele.

Svatba / Zdroj: duboiscountyherald.com

„Moje sestra nikdy nebude moci žít sama. Až moji rodiče zestárnou a už se nebudou moci o Hannah starat, bude v mé péči. Jsem vděčná svému manželovi za podporu, kterou jí dává,“ říká Ashley.

Will je velmi statečný muž. Neodmítl dívku s nemocnou sestrou. Naopak, ze všech sil se snažil, aby se Hannah cítila jako obyčejný člověk.

PSALI JSME: MUŽ POŽÁDAL O RUKU SVOU MILOVANOU A BRZY TOHO LITOVAL: PROČ SE JÍ PŘEKVAPENÍ NELÍBILO

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ POŽÁDAL O RUKU SVOU MILOVANOU, ALE ONA SE KOUKALA ZA NĚJ: BYLA TAM HROZBA NE PRO MANŽELSTVÍ, ALE ŽIVOT

Share