Muž požádal o ruku svou milovanou, ale ona se koukala za něj: Byla tam hrozba ne pro manželství, ale život

Mnoho lidí doufá v dobré počasí, když se chystají žádat o ruku v přírodě, ale ne meteorolog ze Spojených států. Pozval svou milovanou, aby obdivovali zuřící tornádo, a ona nečekala, že jí bude nabídnuta ta nejkrásnější možná nabídka.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Tom Bedard a Raya Madey se setkali každoroční akci Americké meteorologické společnosti v roce 2016 v New Orleans. Krátce oba dostali práci v mediální společnosti AccuWeather, která se zabývá předpovědmi počasí pro televizi.

Pár/Zdroj: medialeaks.ru

Pár se přestěhoval do města Wichita, které moc netěšilo zamilované meteorologové počasím. Bylo tam příliš slunečno pro pár. Když si tedy dívka uvědomila, že se na předměstí shromažďují bouřkové mraky, zavolala svého přítele na rande.

To byla Tomova šance. Několik týdnů chodíval s prstenem v kapse, ale přesto si nedokázal vybrat ten správný okamžik, kdy jej dát Ráji a požádat o ruku. A možná bouře pro meteorologa je dokonalým okamžikem.

Pár/Zdroj: medialeaks.ru

Pár odešel z města s kamarády, s nimiž se rozhodli pronásledovat bouřkové mraky, a měli štěstí. Před jejich očima se na obloze začala formovat vichřice, což znamenalo jednu věc – jejich parta se chystala spatřit tornádo. Tom se rozhodl udělat to, co chtěl. Na koleně požádal o ruku a zaslechl toužebné „ano“.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ihned poté, co pár přijal gratulace od kamarádů, museli doslova běžet k autu. Tornádo se rozhodlo přiblížit partě. Meteorologové vypočítali rychlost větru a uvědomili si, že pokud neodejdou, budou čelit velkým problémům.

Pokud se rozhodnete Zadat o ruku v přírodě, ujistěte se, že máte poblíž dobrého meteorologa. Bez jeho pomoci se můžete dostat do potíží, varuje jeho možné následovníky Tom.

ČTĚTE TAKÉ: KDYŽ MOJI PŘÍTELKYNI POŽÁDALI O RUKU TŘI MUŽI NAJEDNOU, POŽÁDALA OTCE O RADU: CO JÍ ŘEKL

PSALI JSME: „UDĚLÁM DOKONALOU ŽÁDOST O RUKU,“ ROZHODL SE CHLAPEC: ALE KDYŽ SE OBJEVILA NEZNÁMÁ DÍVKA, Z ROMANTIKY NIC NEBYLO

Share