„Udělám dokonalou žádost o ruku,“ rozhodl se chlapec: Ale když se objevila neznámá dívka, z romantiky nic nebylo

Mladý muž chtěl požádat o ruku svou partnerku a připravil se perfektně. Video ale ukázalo, že romantická událost podle plánu neproběhla. A na vině byla náhodná žena.

Tiktoker Javier Maldonado zveřejnil 4. dubna video, ve kterém žádá o ruku svou spřízněnou duši, aby si ho vzala. Jako místo konání akce si mladý muž vybral Gerald D. Guinness Falls Park v Houstonu, oblíbené turistické destinaci.

Tento důležitý okamžik se pro chlapce změnil v nepříjemné překvapení.

Lidé/ Zdroj: YouTube

Na videu, které zveřejnil Javier, je vidět ženu, jak se fotografuje před vodopády a dívá se na pár a čeká na odpověď ženy.

A Javier byl zjevně nespokojený s přítomností neznámé ženy, což odvádělo pozornost diváka od romantické scény.

V komentářích pod videem byly rozdílné názory. Někteří uživatelé poznamenali, že park je veřejným místem, a je třeba se připravit na to, že poblíž budou lidé: „Není to nic špatného, je to veřejné místo. Pokud chcete soukromí, jděte na soukromé místo, chtěla jen pořídit fotografii.“

Druhá část uživatelů byla zcela na straně autora videa. Byli zde také komentující, kteří žertovali o touze neznámé být součástí této události.

Výsledkem bylo, že několik lidí nabídlo digitální odstranění ženy z videa páru a Maldonado zřejmě kontaktoval jednoho z nich.

Zdá se, že důležitý okamžik byl nakonec zachráněn – později Javier zveřejnil upravenou verzi události bez náhodné ženy.

PSALI JSME: CHLAPEC SI 5 LET NEUMÝVAL VLASY ŠAMPONEM A JE RÁD: PŘI POHLEDU NA JEHO FOTOGRAFII NIKDO NEMŮŽE UHODNOUT, JAK SE STARÁ O VLASY

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA ZAVTIPKOVALA TAK NEÚSPĚŠNĚ, ŽE JEJÍ PARTNER POŽÁDAL O POMOC PSYCHOLOGA: USNUL NA JAŘE A PROBUDIL SE NA VÁNOCE

Share