Chlapec si 5 let neumýval vlasy šamponem a je rád: Při pohledu na jeho fotografii nikdo nemůže uhodnout, jak se stará o vlasy

Bloger nepoužíval šampon pět let a nelituje. Tento zvyk ho zachránil před problémy, které drahé prostředky nedokázaly vyřešit. A nyní jeho účes vypadá tak, že je velmi těžké uvěřit jeho metodě péče o vlasy.

Johnny Harris je cestovatelský bloger, ale také na svém kanálu rád mluví o všem. Pozornost veřejnosti upoutalo video, ve kterém hovoří o své „vlasové výzvě“.

Muž/ Zdroj: medialeaks.ru

Bloger si umýval vlasy šamponem, který podle něj smýval absolutně všechny přírodní tuky. Poté nanášel kondicionér, který vlasy zakrýval silikonovou látkou, díky níž vlasy leskly a vypadaly dobře. Dalším krokem bylo sušení vlasů.

„Jakmile jsem si vlasy vysušil, vlasy mi vypadaly,“ řekl chlapec.

Muž/ Zdroj: medialeaks.ru

Johnny si je jistý, že nejprve smýváme tuk z pokožky hlavy a poté ho pomocí stylingových přípravků naneseme na vlasy.

„Před několika stovkami let lidé nevěděli, co to je šampon. Nyní ho používají každý den,“ uvedl bloger.

Muž/ Zdroj: YouTube

Chlap také trpěl šupinatou kůží a svěděním pokožky hlavy, které se snažil uklidnit drahým šamponem.

Johnny dodržoval všechny pokyny a fungovalo to. Jednoho dne se ale vydal na cestu a uvědomil si, že ho doma zapomněl. Na místě, kam jel, bylo nemožné koupit stejný šampon.

Muž/ Zdroj: YouTube

„Bál jsem se, že se mi vlasy zhorší, a tak jsem se rozhodl neumývat si vlasy vůbec žádným šamponem,“ přiznal bloger.

Když se Johnny vrátil domů, okamžitě se nechal ostříhat. Pak se rozhodl vzdát šampony a zjistit, co se stane. Fotografie ukazuje, že jeho vlasy nevypadají rozcuchaně.

Ve svém videu Johnny vyzval všechny, aby přestali používat šampon. Chlapec tvrdí, že k udržení čistých vlasů stačí pouze voda.

PSALI JSME: CHLAPEC SE ROZHODL SI OBARVIT VLASY BEZ POMOCI ODBORNÍKŮ: O HODINU POZDĚJI SE PŘI POHLEDU DO ZRCADLA LEKL SÁM SEBE

PŘIPOMÍNÁME: MAMINKA SE STYDĚLA ZA VLASY A NEUSTALE SI JE BARVILA: KDYŽ S TÍM PŘESTALA, BYLA NADŠENÁ A JAK NYNÍ VYPADÁ

Share