„Srdíčko to nevydrželo, zkolabovala a už ji nenahodili zpět“: v rodině Petry Janů se stala smutná událost. Do nebe odešli její teta se strýcem

Pandemie nemoci сovid-19 zasáhla celou planetu. Neunikla ztrátě ani rodina Petry Janů. Zákeřná nemoc si s sebou vzala i zpěvaččinu tetu a strýce.

Petra Janů / Zdroj: ahaonline.cz

Jak prozradila v rozhovoru pro web Super Petra Janů, tato situace těžce zranila hlavně staršího syna zesnulých příbuzných slavné zpěvačky, který se cítil za vše zodpovědný, protože nakazil své rodiče. Tak synovec Petry se rozhodl pro velmi nepředvídatelný krok, a vyskočil z okna. Nyní je s četnými zlomeninami v jedné z nemocníc.

Petra Janů / Zdroj: YouTube

Smrt blízkých se stala pro celou rodinu Petry velmi smutnou událostí. Jak prozradila oblíbená zpěvačka v rozhovoru pro výše zmíněny web, teta se v poslední době dokonce cítila trochu lépe, snažila se být veselá.

Petra Janů / Zdroj: YouTube

Měla tracheostom, takže nemohla mluvit, ale navzdory tomu se neustále snažila komunikovat a ptala se, jak je na tom její milovaný manžel.

Celá rodina se snažila tetu ochránit před stresem a tajila informace o smrti jejího manžela. Starší syn na otázky matky o otci odpovídal, že je zaneprázdněn nebo něco dělá na zahradě. Ale evidentně tušila něco špatného a tak jednoho dne se její srdce prostě zastavilo.

Petra Janů / Zdroj: YouTube

Srdíčko to nevydrželo, zkolabovala a ji nenahodili zpět,“ v rozhovoru pro web Super prozradila smutna slavice.

O staršího syna, který vyskočil z okna, se nyní stará jeho mladší bratr, který zůstal organizovat pohřeb. Až se situace trochu uklidní, tak se sejde cela rodina, aby se vzpomněli na zesnule příbuzné.

PSALI JSME: JENNIFER LOPEZOVÁ SE OBJEVILA NA JEVIŠTI SE SVOU 75LETOU MATKOU A PŘEKVAPILA FANOUŠKY: VYPADÁ VELMI MLADĚ

PŘIPOMÍNÁME: HANA ZAGOROVÁ JE V SLZÁCH: KDO Z JEJÍ BLÍZKÝCH ODEŠEL DO HVĚZDNÉHO NEBE

Share