“Říká se, že v nejlepším je třeba přestat”: Televize Prima ukončí oblíbeny seriál Sestřičky

Před několika týdny v populárním seriálu na televizi Prima Sestřičky nechali zemřít postavu Sabiny Laurinové, která v seriálu hrála celých pět let. Dnes ale televize Prima ještě víc překvapila diváky.

Seriál Sestřičky modrý kód/Zdroj: youtube.com

Podle portálu Aha televize chce odvysílán několik dílů seriálu Sestřičky, ale potom ho navždy ukončit. Seriál měl dobrou sledovanost na televizi, ale i to mu nepomohlo, a po dlouhých letech mu přijde konec.

“Říká se, že v nejlepším je třeba přestat,” řekla ředitelka obsahu na Primě Lenka Hornová. Podle jejich slov, ve dnešní době se připravuje závěr seriálu, který podle ní bude úžasný.

Seriál Sestřičky modrý kód/Zdroj: youtube.com

Takové prohlášení Lenka sdílela před pár dni, ale dnes to potvrdil i generální ředitel skupiny Prima Marek Singer. Podle jehož slov, Sestřičky od začátku vysílání nebyly nekonečným seriálem, a dnes televize se rozhodla ho ukončit,

Podle zmíněného portálu, diváci uvidí ještě šest dílů. Celkem seriál sestřičky diváci sledovali na obrazovkách trochu méně než rok, ale Sestřičky jsou pokračováním seriálu Modrý kód, který se vysílal od roku 2017.

Seriál Sestřičky modrý kód/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “ZAJISKŘILO TO MEZI NÁMI AŽ TEĎ“: HEREČKA JITKA SEDLÁČKOVÁ SE SVÝM MILOVANÝM OBJEVILA V PRODEJNĚ S KOČÁRKY

PŘIPOMINAME: EVA HOLUBOVÁ O PROJEKTU S DCEROU: HEREČKA PROZRADILA PROČ MUSELA ZMĚNIT PŮVODNÍ PLÁNY

Share