Eva Holubová o projektu s dcerou: Herečka prozradila proč musela změnit původní plány

Herečka Eva Holubová kromě svého povolání se rozhodla se věnovat i dalším věcem, které by byly velmi užitečné pro české obyvatelstvo, zejména pro ženy.

Eva Holubová a Karolína/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ještě před rokem herečka naznačila, že se jedná o podnikání. O tom informuje na svých webových stránkách portál sedmicka.tyden.cz.

Eva Holubová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Založily jsme agenturu! Kdo? Já a dcera Karolína. Proč? Abychom mohly realizovat své sny a vize,“ prozradila tehdy žena.

Karolína/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Holubice Agency je novým projektem Evy Holubové a její dcery Karolíny. Spolu mluví o důležitých tématech, a to ze dvou různých pohledů, vzhledem k věkovému rozdílu.

Eva Holubová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nyní jejich projekt jede v online podobě, i když podle původních plánů by to měly být reálné setkání s lidmi na akcích či workshopech.

Eva Holubová a Karolína/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Máme zatím ten virtuální svět a chtěly bychom to převést do reálného světa způsobem takové besedy,“ objasnila cíle herečka.

ČTĚTE TAKÉ: MARCELA HOLANOVÁ V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ OSLAVÍ SVÉ 70. NAROZENINY: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA PROMLUVILA, JAK PŘIŠLA DO STYKU S PODVODNÍKY

PSALI JSME: EVA HOLUBOVÁ DOSTALA PRVNÍ DÁVKU VAKCÍNY PROTI KORONAVIRU: NA SVÉM INSTAGRAMU PROZRADILA O TĚCH VEDLEJŠÍCH ÚČINCÍCH PO OČKOVÁNÍ

Share