Medvědice se pokusila vylézt na zahrádku k ženě: Zvíře nečekalo, že zahrada je tak moc chráněná

Na zvíře se vrhl rozzlobená pejskařka na videu a chránila své mazlíčky. Američanka spěchala k medvědici, aby před ní zahránila své psy. Žena se chovala jako skutečná superhrdinka.

Zahrada/Zdroj: tiktok.com

Žena ze státu z Utah v USA zveřejnila na své stránce 1. června video ze sledovacích kamer na zahrádce. Na videu je Hailey, psy ženy a jedná medvědice.

Zahrada/Zdroj: tiktok.com

Záběry ukazují, že medvědice se svými dětmi chtěla vylezl na území soukromého domu. Máma a dětí seděly na plotě a nezdálo se, že by pochopily, co od situace očekávat.

Zahrada/Zdroj: tiktok.com

Na návštěvu lesních hostů ihned reagovali domácí mazlíčky ženy. Bylo tam mnoho psů: tři malí a jeden velký černý. Domácí zvířata se odvážně vrhla na medvědici a ona na ně začala reagovat a dotkla se tlapky největšího psa.

Zahrada/Zdroj: tiktok.com

V určitém okamžiku byla situace napjatá – psi štěkali, medvědice se připravovala lézt dolů, aby zachránit své mimino. Ale najednou Hailey doběhla do zahrady – jako skutečná superhrdinka.
Žena zasáhla medvědici jediným úderem a zvíře muselo utíkat. Jen osm hodin po zveřejnění video získalo téměř 18 milionů zhlédnutí.

@bakedlikepie

My cousin Hailey yeeted a bear off her fence today and saved her dogs. How was your Memorial Day?! (WTF?!) #ohno #badass #brave #fight #bear

♬ Oh No – Kreepa

Sledující nemohli projít mimo videa s medvědicí a byli potěšeni Haileyinou odvahou.

ČTĚTE TAKÉ: DVANÁCTILETÝ CHLAPEC POTKAL V LESE MEDVĚDA: JAK VŠE DOPADLO

PSALI JSME: JE TO PES NEBO MEDVĚD: MUŽ NA VIDEU UKÁZAL CHLUPATÉHO TVORA A PŘEKVAPIL PUBLIKUM PRAVDOU

Share