Je to pes nebo medvěd: Muž na videu ukázal chlupatého tvora a překvapil publikum pravdou

Tiktoker ve videu ukázal chlupatého obra a zezadu je prostě nemožné pochopit, kdo do auta nastupuje – medvěd nebo lev.

Zvíře/Zdroj: medialeaks.ru

Uživatel platformy tiktok s přezdívkou Eidenchor zveřejnil video, ve kterém se obrovský chlupatý tvor podobný medvědovi snaží vejít do osobního automobilu. Je pravda, že z takového úhlu je docela těžké uhodnout, že před námi je vlastně kamarád člověka – pes.

Zvíře/Zdroj: medialeaks.ru

Tiktoker Eidenchor velmi miluje tibetské dogy, takže s nimi neustále publikuje videa. Tito psi jsou považováni za jedné z nejstarších, protože první zmínky o nich sahají až do starověku.

Jedno video na účtu Eidenchor s tibetským dogem obzvláště zapůsobilo na sledovatele tohoto muže, protože lidé, kteří sledovali video, nemohli říct, koho vidí: psa nebo skutečného medvěda. Proto je rekordní počet zhlédnutí kanálu – 51 milionů.

U načechraného stvoření obrovské velikosti okamžitě psa nepoznáš.

“Podívejte se, jak se tento velký tvor s hmotností více než 136 kilogramů dostává na do automobilu,” – titulkem bylo video Eidenchor.

Pes/Zdroj: medialeaks.ru

Hmotnost dospělého tibetského doga se obvykle pohybuje od 60 do 80 kilogramů. Ukázalo se, že hvězda video téměř zdvojnásobila tuto normu – skutečného obra. Je těžké si představit, kolik místa v domě potřebuje, aby měl tak velký chlap dostatek místa.

Sledovatelé Eidenchoru byli tak zmatení, že bombardovali milovníka psů komentáři. Jen málokdo se dokáže vyrovnat s tím, že ve videu je pes.

“Ale jak? Myslel jsem, že je to medvěd!”

“Proč medvěd má tak velký ocas?”

“Je těžké si představit, kolik peněz je potřeba na údržbu takového psa.”

PSALI JSME: LIDÉ NAŠLI NA OKRAJI SILNICE HROMADU BLÁTA, ALE TA NEČEKANĚ KÝCHLA: CO TO BYLO ZA ZVÍŘE

PŘIPOMÍNÁME: MALÝ PITBUL NEMOHL ANI STÁT NORMÁLNĚ: PAK SE ZVÍŘE DOSTALO DO DOBRÝCH RUKOU A ZCELA SE ZMĚNILO

Share