Láska léčí: jak teď vypadá fenka, kterou našli vážně nemocnou

Teď vypadá Michi jako velký sněhobílý medvídek. Ale když byla nalezena, nejvíce se fena podobala hromadě řas a odpadků.

Příběh záchrany Michi / Zdroj: goodhouse.ru

Její srst byla zamotaná a pod vrstvou bahna na hlavě byla vidět děsivá rána. Dobrovolníci nevěděli, jestli to jsou něčí zuby, nebo to byla práce lidi. Ale co přesně věděli, že fena musí být co nejdříve doručena k veterináři. Ale nebylo to tak jednoduché. Příběh zázračné záchrany Michi dobrovolníci Mission Paws’ible vyprávěli na portalu Bored Panda.

Příběh záchrany Michi / Zdroj: goodhouse.ru

Při pohledu na neznámé lidi, kteří od ní něco chtějí, malá fenka skočila do kanalizace a vlezla do potrubí. K tomu, aby dostali fenu ven museli přivolat speciální tým. Dobrovolníci se však nechtěli vzdát, a nakonec Michi byla dopravena k lékaři. Všechno se ukázalo být ještě horší, než to vypadalo při zběžném vyšetření: srst byla cela zmotaná od špíny a krve a v ráně se už rojily larvy.

Příběh záchrany Michi / Zdroj: goodhouse.ru

Tak fence museli oholit celou srst; byla umyta, rána ošetřena a zašita. V pohodlí a bezpečí fena se rychle uzdravovala a už ji dokonce našli novou majitelku. Ale tady, jako hrom uprostřed jasného nebe, zazněla nová diagnóza – parvovirus. Michi začala slábnout, odmítala vodu a jídlo.

Šťastný život Michi / Zdroj: goodhouse.ru

Nakonec se fenka uzdravila a její nová majitelka — žena s krásným jménem Saffron (šafrán) — si mohla Michi odvézt domů. Byla to neuvěřitelně dojemná podívaná. V nové rodině ji čekala péče a pozornost, každodenní procházky na pláži, jízda na skútru a také skvělá společnost. Michi se chystal rozdělit dům s dalším zachráněným psem jménem Garson.

Šťastný život Michi / Zdroj: goodhouse.ru

Šťastný život Michi / Zdroj: goodhouse.ru

Garson je Michiin vzdálený příbuzný. Jsou velmi podobné, jen Michi je o něco větší. Po tom všem, co musela prožít, se teď fenka úplně vzpamatovala. Nyní už nevypadá jako vyděšené stvoření, které se schovalo před dobrovolníky v kanále.

PSALI JSME: MEDVĚDICE SE POKUSILA VYLÉZT NA ZAHRÁDKU K ŽENĚ: ZVÍŘE NEČEKALO, ŽE ZAHRADA JE TAK MOC CHRÁNĚNÁ

PŘIPOMÍNÁME: PRŮMĚRNÝ VÝDĚLEK ČECHŮ SE ZVÝŠIL: NA KONCI ROKU SE PRŮMĚRNÁ MZDA MŮŽE DOSTAT NA 37 TISÍC KORUN

Share