Eva Holubová dostala první dávku vakcíny proti koronaviru: na svém Instagramu prozradila o těch vedlejších účincích po očkování

Herečka Eva Holubová v neděli dostala první dávku vakcíny proti koronaviru. Mluvila o těch vedlejších účincích, které cítila po očkování. Přesto to vnímá normálně, protože říká, že v jejím těle vznikají protilátky.

Eva Holubová 30. května v neděli dostala první dávku vakcíny proti koronaviru. Po vakcinaci se však cítila trochu špatně, cítila vedlejší účinky.

Eva Holubová / Zdroj: youtube.com

Na svém Instagramu herečka prozradila více, jak to bylo. Například trpěla nespavostí, bolela ji hlava a klouby a cítila zimnici.

„Říkám si: ‚To se ve mně vytvářejí protilátky.‘ A víc o tom nechci spekulovat,“ napsala Eva Holubová. Díky tomu neztratila svůj pozitivní postoj.

Eva Holubová / Zdroj: youtube.com

Dodala, že nechce mluvit o politice, ať už české, nebo světové. Přidala proto několik zajímavých fotografií.

To, o čem psala na sociálních sítích, jsou běžné vedlejší účinky po vakcinaci. Někteří lidé je vůbec nepocítí, ale bohužel herečka byla jednou z těch, pro které období po očkování nebylo příliš jednoduché.

Eva Holubová / Zdroj: youtube.com

Život se ale postupně vrací do normálních kolejí a herci se už vracejí do práce. Eva Holubová bude hrát v červnu, vidět ji bude možné na Letní scéně Studia Dva na Vyšehradě.

PSALI JSME: JIŘÍ KRAMPOL PO OČKOVÁNÍ PROTI KORONAVIRU POCÍTIL SILNÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY: „ZDÁ SE, ŽE JSEM V POŘÁDKU, ALE DO JAKÉ MÍRY, TO NEVÍM“

PŘIPOMÍNÁME: NEMOHLA UDRŽET SVÉ EMOCE NA UZDĚ: VÉVODKYNĚ Z CORNWALLU BYLA ZMATENÁ KVŮLI NEOBVYKLÉMU DÁRKU PRO PRINCE CHARLESE

Share