Jiří Krampol po očkování proti koronaviru pocítil silné vedlejší účinky: „Zdá se, že jsem v pořádku, ale do jaké míry, to nevím“

Většina lidí necítí po očkování proti koronaviru žádné vedlejší účinky, nicméně pro některé lidi může být období po vakcinaci opravdu těžké. Známý herec Jiří Krampol (82) dostal druhou dávku vakcíny a bylo mu z toho špatně, pomáhal mu soused a poté byl hospitalizován. Píše o tom web sedmicka.tyden.cz.

Jiří Krampol dostal dopoledne druhou dávku vakcíny a několik hodin po injekci se mu udělalo špatně. Měl závrať, pak se teplota vyšplhala na 38,6 stupně.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Podle svých slov měl dokonce pocit halucinace. Ten den plánoval ještě návštěvu, ale kvůli špatnému zdravotnímu stavu byl nucen ji odmítnout.

Večer přišel k herci domů jeho soused, který pracuje v Nemocnici Na Františku. Zavolal profesorovi a zeptal se, co se s hercem děje a co je třeba udělat, ten odpověděl, že je nutné, aby byl převezen do nemocnice.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Přijela záchranka, Jiří Krampol byl hospitalizován a v nemocnici zůstal 3 dny. Tam podstoupil kompletní vyšetření a byl propuštěn domů.

„Zdá se, že jsem v pořádku, ale do jaké míry, to nevím,“ řekl Jiří Krampol pro Sedmičku.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Ve svých 82 letech by si herec mohl užívat důchodu, nicméně nadále aktivně pracuje. Tak například nyní píše několik knih a také věnuje svůj čas natáčení filmu a pořadu se Zuzanou Bubílkovou.

Podle svých slov v jedné z knih vypráví své vzpomínky a pozorování na své kolegy a co se dělo v divadle a televizi.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Na druhé knize pracuje společně se slavným bojovníkem Karlosem Vémolou. Ve třetí knize bude vyprávět o scénkách a povídkách, které psal spolu s Miloslavem Šimkem v divadle Semafor.

Jiří Krampol řekl, že si na práci nestěžuje, i když je jí teď hodně. Na druhou stranu si ale nedokáže představit, že by nic nedělal, seděl doma a koukal do stropu nebo se díval na televizi.

PSALI JSME: KABINET CHCE SPUSTIT VYDÁVÁNÍ CERTIFIKÁTŮ O OČKOVÁNÍ PROTI KORONAVIRU: „JSME MEZI PĚTI ZEMĚMI, KTERÉ SPOUŠTÍ QR KÓD ZALOŽENÝ NA EVROPSKÉM STANDARDU“

PŘIPOMÍNÁME: DANIEL HŮLKA O NÁROČNÉM OBDOBÍ A PROZRADIL KDO MU FINANČNĚ POMÁHAL: “ROZÁRKA BYLA SPOKOJENÁ“

Share