Fiala řekl, co náš čeká příští rok: nový premiér uvedl, že to bude velmi složité

Změny a lepší život v Česku si přeje nový předseda vlády Petr Fiala. Ten věří, že se to nové vládě povede. Neočekává to ale ihned příští rok, který podle politika bude velmi složitý pro všechny. Informuje o tom web novinky.cz s odkazem na ČT.

Petr Fiala / Zdroj: youtube.com

Fiala říká, že mu lidé říkají, jak nové vládě důvěřují a doufají, že se situace zlepší. „Bude to dobré, ale nebude to dobré příští rok,“ uvedl nový premiér s tím, že chce říkat pravdu a příští rok bude pro Česko velmi těžký.

Petr Fiala / Zdroj: youtube.com

Předseda vlády dodal, že lidé musí s těžkostmi počítat, ale vláda se bude snažit je co nejrychleji řešit. Fiala dodává, že kabinet Andreje Babiše mnohé problémy neřešil a další potíže přicházejí ze zahraničí.

Nová vláda se bude muset ihned zabývat „špatným hospodařením státu“ či „špatnou přípravou rozpočtu“. Dalšími problémem jsou vysoké ceny energií, koronavirová epidemie či růst cen.

Petr Fiala / Zdroj: youtube.com

Podle Fialy nový kabinet může být jmenovány v polovině příštího měsíce a do té doby stát bude řídit vláda Andreje Babiše.

PSALI JSME: PETR FIALA BYL JMENOVÁN NOVÝM PREMIÉREM: MILOŠ ZEMAN HO JMENOVAL NA ZÁMKU V LÁNECH

PŘIPOMÍNÁME: PROČ ANDREJ BABIŠ PROHRÁL SNĚMOVNÍ VOLBY: ODBORNÍCI TAKÉ ŘEKLI, CO BY MĚL UDĚLAT, KDYBY SE ROZHODL KANDIDOVAT NA PREZIDENTA

Share